bugün

masabaşı gavatları.
kesinlike bütün bear grylls ve joel lambert programlarını izlemiş kişidir.
Pentagon zombilerin saldırmasına yönelik bir teori üzerinde çalışma yapmış.ama sakın ola onlardan yardım isteme.dünyayı kurtaran adamı çağır o yardımcı olur.
Hızını alamayıp diğer insanları da öldürecek insandır. Yani ben öyle yaparım.
daryl dixon reyiz misali salınacaksın çayırda aslında... zombi salgınını sempatik yapan daryl reyizdir.
zombi salgınına karşı zenginler duvar ve silah korumalı villalarında virüsten kurtulanları içeri alırlarsa işe yaramış sayılırlar heralde.
Oğlum bak git videosundaki kahraman abi gibi tiplerdir. Zombiyse zombi, nihayetinde vatanına evine namusuna göz dikmiş mi dikmiş, tipik türk erkeği ne psikopatlıklar görmüş, zombiye boğun mu eğecek. Asker uğurlarken otogarda kolbastı oynayıp emzik takarak eğlenen bi milletiz, lütfen.
(bkz: recep ivedik)
ölücü, mezarcı insan tipidir.
elinde mikrofon çarşı pazar gezerek halkın nabzını tutan akabinde uzmana giderek zombi nedir? nasıl korunulur? konulu röportajı yapan muhabirdir.
Sisman ve gozluklu tip. Yem olarak kullanir, arazi olursun.
teknisyenler, aktif görev almış özel harekat polisleri-askerler.
Besyoculardır. Kendime yarım saat bile vermiyorum.
Stokçular, tarhana, erişte, turşu, domates konservesi, taze fasulye konservesi, kahvaltılık, ucuza gelsin diye tüm kışı geçirebilecek kadar kuru bakliyatı mutfağa kakanlar,

Analar, analarımız.
Her durumda kendini öne atan reklam meraklısı tipler. Ölün de kurtulalım.
Elektriklerin kesilmesi ile harbiden oluyor mu LAN dedirten durumdur.
mazoşist bir grupla birlikte olmak, onlar ısırılmaktan zevk mevk duyarlar sende aradan sıvışırsın.
Şu her filimde bulunan; fedakar, küçük bir kızı olan ve onu korumak için herkesi yönetip ortalığı dağıtan aşırı karizmatik baba.