bugün

benle aynı gunde dogmus olan american flavor.*
ellerinden öpüp yeni yılını kutluyorum..
ama niye böyle bir nick almı$ ulan diye dü$ünmesine sebebiyet verdiğim. 5 harflik mesafeyi sorun etmeden kendime yakın mı bulmalıyım diye sorduran 3. nesil yazar.
tamamen tesadüfi bir benzerlikten kaynaklanan duruma karşı sergilediği faşist tavırlarıyla ona olan tutumumu değiştirmeme sebebiyet veren kişi.
tamamen tesadüfi bir benzerlikten dolayı!!! kullanıcı adını değiştirmek zorunda kalan nesildaş dostum. olsun biz seni her isimle severiz. *
entrylerini hiç iç açıcı bulmadığım ve dini konulardaki dü$üncelerini onaylamadığım yeğen yazar.
(bkz: çekicem kulağını)
aynı müzik zevklerine sahip olduğumu düşündüğüm nicki ile beni dumura uğratan tertibim, nesildaşım.
karabatak gibi dalıp çıkan 3. nesil yazar (bkz: yeğen)
türkçe telaffuzu "zikisek" şeklinde yapılabilecek takma isim.
(bkz: zksek zkmesek)
(bkz: ilginc nickler)
ssg nin anlamını çok merak eden ve eğer hala öğrenmediyse bende öğrenecek yazardır.
ssg:super shot gun
yalova'nın burjuvalarındandır. fena halde abazan, fena halde makara insandır. paralı ve yakışıklı olması hasebiyle hatun kişilerin gözdesidir, kimse kapmadan tüm bayanlara duyurulur. *
ikiyüzellialtıncı entarimi kendisi için diktiğim yazar. ikiyüzellialtı deyip geçmeyin on altı nın karesi ya yaa.
yazar oldugumu anlayan süper zeki şahsiyet. tebrik ediyorum kendisini.
(bkz: iyidur iyidur) kardeşim benim..
kendisine "sevgililer gününü kutlarım, canını da yirim" demek istediğim yazar.
yazdıklarıyla okunası, insan adam.
(#1327266) nolu entrymde , sözlükte genç masturbator görmek istemememden rahatsız olmuş insandır.

bir insan genç masturbatorlerin bu denli ateşli koruyucusu ise , onun hakkında da tek düşünülebilecek şey bellidir!
hem de kabak gibi...

sayın genç masturbastor koruyucusu arkadaşım;

sen artık yazma sözlükte en iyisi. sana göre değil belki de bu işler.
en iyisi sen git attır , tatmin ol falan kendi kendine...
aynı senin söylediğin gibi bak:

(#1327308)
1000. entrysi kutlu olsun yazarı. başka arkadaşları satmış gözükmiyeyim sadece ikili oynuyorum. yanlış anlaşılmasın. *
hepimiz kardeşiz bu öfke ne diye diyerek ıyk böykk öehh kusup geldiğim sonradan da barışmanın ilk adımını attığım yazar.
"ille de 1001. entry in ben olucam" yazarı! arada bir de hatırlattı ayrıca!

online halde günah işleyenler yazarlar arasında yok.. tüh! göremedi!
zeki insan güzel yazar
kafasında binbir dert var
sekiz tane yiyince üzülmüş maça
elini sürmüş saça ve başa
kafa açtın ekin entryi yolla
akrostişini atfettiğim yazar...
eskilerden, tanıdık bir yazar. iyi ki geri dönmüş sözlüğe.
basit bir bilgisayar sertifikası için iki ay boyunca uykusundan olan yazar.
sözlüğün en delikanlı yetkilisidir var olsun vesselam.
o kadar güzel yazıyor ki entrylerini bazen okumadan artılıyorum var olsun.
geceye bir nick altı bırakıyom gardaş demek istediğim yetkili.