sağ elinde nasırlar vardır.
Erkek deyip hafifletmeyelim, oksitonu fazla adam gibi adamdır.
Allah onun kısmetine bakireler yazsın Allah onun önünü açsın.
Allah onun gecelerine ateş salsın.
kafası çalışan erkektir.
Müslüman değilse huriler yok mudur ? Tüh boşa kaçmışız...
çapkınlığı "elinin kiri" olarak nitelemeyen, "dişi yapmıyorsa erkek de yapmamalı" diyerek cinsiyet eşitsizliğine karşı çıkan erkek.
ensar vakfı çalışanlarıdır. evli kadınlarla ilişkiden kaçınmışlardır.
akılsızdır hazzın doruklarında poMpadan daha zevkli hiçbir şey yok bu hayatta.
Sabri abidir.
Sağ kolu kaslı erkek modelidir.
Erkek değildir adamdır, olması gerekendir. Sizin ve sizin gibilerin zihniyeti yüzünden ilişkiler, aşklar, sevgiler beş para etmez oldu. Sevgiliye olan hasret, iki kişinin gözlerinin içine bakarken aldığı mutluluk, bu tarz eylemler yüzünden ayaklar altına alınır oldu ve ne yazık ki normal bir olaymış gibi gösterilmeye, insanlara empoze edilmeye başlandı. Her güzel olgunun anlık haz ve mutluluktan ibaret olmadığını anladığımız zaman güzel şeyler de olacak.
Hayatının bir noktasında illaki pişman olacaktır.
allah'ın yolunda olan bir erkektir.
bu devirde zordur yani fırsat oluştuğu halde kaçan. işin dini tarafı olduğu gibi duygusal bir tarafı da var elbette sıkça görmezden gelinen fakat duyarlı olunması gereken.
Wowwwwww dedirten erkektir. Alnından öpüyorum.
Beni de bu musluman erkeklerin "Hufff, bugün de seks yapmaktan son anda zor kurtardım paçayı" tripleri bitiriyor. Senin boklu pipini kim naapsin amk eziği seni : )
Bizden değildir ehehe.
Şerefini ve namusunu düşünen bir insandır. Bir bakıma da hayat kurtarandır. Nitekim veledi zinanın bu hayattaki nasibi sıkıntı ve derttir.
Çok bulunmayan, yusuf misali gençtir, arşın gölgesinde golgelenmeye aday kişidir aynı zamanda.
Zinadan değil günahtan kaçıyordur.
Kadir gecesi olduğu içindir.
Allah'ın Selameti ve inayeti üstüne olsun erkektir. Nitekim çok zordur.
Bazı yorumlar mide bulandırıcı, yok alagavat yok yemeyenin malını yerler. Öyle kaşarlanıp boka batmış ki bir çoğu, asıl olması gereken şeyi yadırgayıp bir de üstüne hakaret aşamasına getirenler olmuş, enteresan oluşumlar... Hacı hacıyı tekkede it iti anında bulurmuş. Yani diyeceğim o ki; kalbinde ki fikrinde ki neyse bu hayatı nasıl yaşadıysan, gün gelecek hiç ummudağın yerde karşına çıkacak o senin, kötülükten ve günahtan hep uzak olmak ümidiyle, Eyvallah.
Sikecek am bulamayan tipsiz ezikler gelmiş zinadan kaçtım diyor vay amk. Kızlar sizin tipinizden kaçıyor siz zinadan değil.
Bir an önce evlenmesi gereken erkektir. Yoksa ya kafayı sıyırır ya da şeytana mağlup olur.