bugün

Millet ittifakına kafa tutan ittifaktır.
dağılmıştır.
yeni bir kutuplaştırma üzerinden oy devşirme çabası terminolojisi. bu işin sonu nereye gidecek? yazık.
onların deyimiyle diğer "%50".

sorsan hdp bölücü kendileri birleştirici parti.
tayyip erdoğan, fethullah gülen ve devlet bahçeli ittifakı. bunların mayaları aynı bir defa.
müslüman mukaddesatçı anadolu halkı tarafından yaklaşık 1 ay sonra yeniden marizlenecek olan şer ittifakı.

artık öyle yünan şımarıklığıyla sağa sola kem küm yapmak yok zillet ittifakı!

bir erdoğan şamarlıyor bir bahçeli şamarlıyor elhamdülillah.
şimdi benim anlamadığım şu; kelime anlamı olarak zillet, hor görülme, horlanma, aşağılanma, alçalma anlamlarına gelen arapça kökenli bir kelimedir.

şimdi cumhur ittifakından birisinin millet ittifakına zillet demesi onu hor görmesi, hormalası, aşağılaması, alçaltması demek değil midir, kelime anlamına baktığımız zaman da bunu diyen kişinin aslında kendisine zillet dediği sonucuna varamaz mıyız?

ben mi yanlış yorumluyorum acaba yoksa bunlar cidden bu denli embesiller mi lan? hayır defalarca gördük embesil olduklarını da bu kadarını beklemiyordum, tepeden tırnağa hepsi gerizekalı ya la bunların ahahahah.

ayrıca diyelim ki yanlış düşünüyorum, bir ülkenin minimum %40 'lık bir kesimine alenen hakaret etmek değil de nedir bu?

ben de cumhur ittifakına kahpe ittifakı diyorum o zaman bundan sonra, var mı itirazı olan bir kahpe?
Yok ki adam gibi bir savcı.

Kin ve nefret suçu falan..
zillet illet diyorlar ama çamur ittifakından evladır en azından.
Yok olmaya mahkum bir ittifaktır!
papağanlar orijinal fikir üretebilirler mi diye meraka düşürür.
kandil e megri megri göz yaşı dökenlerden, pensilvanya ya ne istedik de vermedik diyenlerden çok hayır gördüğümüz için bir zillet e bak dostum ittifakıdır.
ülkenin yüzde ellisi geri kalanına bunu diyor..

bunu diyen yüzde elli ya yürek yemiş olmalı ya da mongol..

açıkça görüldüğü üzere kitle mongoldur..
Aşağılamayla yapılan siyasettir. Hiçbir fikir aşağılayarak halkın tamamını kazanamaz. Yarısından çoğunu kazanıyorsa halkında sorun var demektir.
Yok olmaya mahkum bir ittifaktır!
Kılıçdaroğlu ve saz arkadaşlarının ittfakıdır.

(bkz: çapulcu)
hem bir illet hem bir zilettir bu ittifak.
görsel
Bi bitmediniz.

Adam zamanında saksıya fesleğeni oturtmuş.
Zillet ferahlığı. Ohh miss.

Gittim zillete verdim oyumu.
fetöcü orospu çocuklarının sözlükte dillerinden düşürmediğidir..
büyükşehir belediye seçimlerinde fena halde elde patladığı anlaşılan bir kötüleme ve kutuplaştırma söylemi.
türkiye'nin çimentosudur.
mhp genel başkanı devlet bahçelinin cuhape hdp iyi parti ve saadet partisine taktığı lakaptır.

gerçekten çok yazık..
Kutuplaştırma taktiği hakaret söylemlerine örnek.
Bahçeli reisin efsane tanımlamasıdır.