bugün

(bkz: orospu çocukluğunun en yoğun hali)
bir kez daha görmüş olduk ki, kromozom sayısı tam olan herkes "normal" insan olamıyor.
orospu çocukluğunda level oğlu level atlamaktır. vay amk kancık pezevengi vay.
anası sikişmişliktir.
ne çeşit bir orospu çocukluğu bu çözemedim. sokakta höt diyince al sana göt diyenlerin down sendromlu çocuğu döverek ezikliğini bastırması ayrı bir ruh hastalığı işte.
orospu çocuklarının yaptığıdır. lan 3-5 nizi sallandırıcan bir daha yapıyor musunuz şerefsiz ibneler.
(bkz: şerefsizim o adamı dayaktan komaya sokmazsam)

amına kodumun evladı git eli kolu sağlam, akıllı birine yap o hareketleri

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
şerefsizlikte master yapmak.
hiçbir açıklaması olmayan insanlık dışı bir davranıştır. kalıbından da mi utanmıyor bunu yapan eşek kadar adam diye düşündürür. savunmasız hareketleri, kendini ifade etmeye çalışması içimi parçaladı yazık değil mi? hastalıktan anlamaz mısın be hayvan...
Yorum yapmaya değmeyecek olay. Kanun yok adalet ölmüş memlekette her şey olur. Evet.
(bkz: şerefsizim o adamı dayaktan komaya sokmazsam)

amına kodumun evladı git eli kolu sağlam, akıllı birine yap o hareketleri

(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
Biraz önce atv haberde demk geldiğim izlerken küplere bindiğim olay.
Allah belanı versin kansız herif seni.
O herifi var ya ahh diyorum neler yaparım bellisi yok.
insanlık ayıbıdır. insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur.
hani derler ya (bkz: orospu çocuğu)
bu durumda, zihinsel engellinin kim olduğu tartışılır.
şerefsizliktir. adiliktir.

rezilliktir. orospu ruhlu olmaktır.
keşke idam cezası olsa denilmesi bir durumdur.
ayıptır, şerefsizcedir ve daha kötüsü hepimizin ayıbıdır 21. yy da bu insanlar hala bizlerle beraber yaşıyor, yazık gerçekten çok yazık.
edit:imla
görüntüler falan olmasa yeni bir sazan.avi olduğunu düşüneceğim hadise.

(bkz: bir inci rehabilitasyon merkezi)
çok dindar bir kesim olan konya ilimizden örnek bir davranış. sonuçta dayak cennetten çıkmadır dimi?

kişisel görüşüm: senin ananı avradını sikeyim, gücün ona mı yetiyor dediğim olaydır.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
Insanlik disi orospu cocuklugudur. Baska aciklamaya gerek yok sanirim soysuz it icin.
insanlığın yüzünü utançtan kapaması gereken olaydır ama kimse utanmaz. sever çünkü insan oğlu hükmedebileceği kendisine karşı gelmeyen insanları hor görmeyi, aşağılamayı. vicdan denen şeyi ancak gece yatağa girdiğinde duyar ve onu da duyduğunu unutur. ve eğer bunlar insansa ben insan olmayı kabul etmiyorum!
haberlerde gördüm şimdi bunu yapan o.ç'nun erkekliğe dair her şeyi kesilerek down edilmeli.
o adama, yağlı kazığa oturtmak bir yandan da kafasına kızgın yağı döküp tırnaklarını sökmek gibi işkenceler uygulanmalıdır.
(bkz: orospu çocuğu)