bugün

ihtiyacım olan bir şey ve hiçbir fikrim yok belkide verebileceğiniz fikir ve ya bakış açılarınız bana ve benım gibilerine bır umut olabilir.

Teşekkürler .
(bkz: hayrına abdullah)

Tanım: yoktur efendim.
doğru nefes alma tekniklerini öğrenmeli ve bir noktaya yoğunlaşmaya çalışılmalı. iyi bir tatil de rahatlatır. AYAĞINI SICAK TUT BAŞINI SERiN, DÜŞÜNME DERiN DERiN.
Duş almak rahatlatabilir.

Not:Sahura doğru da alma millet farklı düşünür.
Birer tatli kasigi melisa ve kantaron otunu kaynatin dingin bir uyku cekmeye ve sakinlesmeye yardimcidir.
her boku kafaya takan da ölecek, takmayan da ölecek, rahatım lan deyip her şeyi sallayındır. Başka da yolu yoktur.
cevabini eline bakarak alabileceğin sorudur .
Kafayı soğuk suya sokmak.

4 saniye nefes alıp 4 saniye tutup 4 saniye nefes vermek. Buna iyi konsantre olursanız zihniniz boşalıcaktır. Deneyin.
şarkı söylemektir. araştırmacılara göre kafamızın içinde kendi kendimize istem dışı, nerden geldi bu şimdi aklıma diye söylediğimiz şarkılar, aslında beynin kendini bir boşaltma şekli, rahatlatma yollarından biriymiş. onlar diyor. benim daha çok kafam şişiyor valla.
matrix'te neo'ya kulüpçü gençler tarafından önerilen meskalin. sanırım replik şuydu: "uçmanın tek yolu"

tabii önerilmemektedir. hatta geçenlerde bir müptezel ile oturup konuşma şansım oldu, kendisi tüm maddeleri kullanmış bir tek bu kalmış onu asla kullanmam diyordu.
soğuk duş.
Çok çok afedersiniz beyler ama mastürbasyon zihni boşaltmaz aksine beynin uyuşmasına sebebiyet verir.
Güzel bir iş, Sadık bir sevgili.
hava alanında hız denemesi yapmak.
gecenin bu saatleri, biraz yorgunluk ve türk kahvesi, sessiz bir ortam kitabımı almışım sanki dertleşiyorum onur ünlü ile.
sanki o yazıyor kağıdı elinden hemen alıp okuyorum taze taze şiirleri. her okuyuşumda sanki biraz önce. onur abi bana bir şiir yaz da okuyum demişimde elime bir kağıt tutuşturmuş gibi okuyorum şiirleri.
ah muhsin ünlü, kim anlıcak ki senin gibi beni.

(bkz: gidiyorum bu)
Çorba karıştırmak.
TEMEL BOŞ BiR CD ALMIŞ KOYMUŞ CD PLAYER'E, BASMIŞ PLAY DÜĞMESiNE. NE YAPaysun? DiYE SORmuşlar ; "KAFAMI DiNLEYRUM" DEMiŞ.