öptüm barıştık! *
gelsin beraber ayakkabılarımızı gezdilerelim yazarı.

öperim.
hiç tanımadan etmeden nick altıma yorum ( hatta hakaret ) yazmış yazar.

olmasa daha iyiydi. bir daha olursa süper olur.
spoilersiz alıntı yapan yazar.
(#9973848)
*
Bazen gerçekten buraları terkedip gitmek isteyen yazar.
Ayrıca Bu kadar düz mantık insanın içinde nasıl kaldığına şaşıran, ve sabrı zorlanan yazar..
biraz önce gene kendi nick altına yazdığı gibi buralardan gitmesinde hiçbir sakınca göremediğim yazarımsı.
''soru sorun please. çok pis sıkıldım'' yazıp gülmeceler falan, kendi nick altına küçük iskender'in en salak en yeni popüler olmuş anlamsız şiirlerini döşemeler vs. bana kalırsa ergenliğini burada değil sokaklarda geçirmesi gerekli zeynep hanım kızımızın.
bunu laf olsun diye söylemiyorum, bence sözlüğe hiçbir katkısı yok, genel olarak yaptıkları bomboş bkz vermeler, sevgi pıtırcığı haraketlenmelerden ibaret.
sanıldığının aksine pek doğru şeyler yazmayan uuser.
girmiş olduğu bir entry'den dolayı sempatimi kazanmış yazar .
devrem yazar*
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
uzun zamandir görunmeyen, gözümün aradigi yazardir..
sagligi sihhati nasildir?
(bkz: türbanlı kızların makyaj yapmalarını anlayamamak/#9978530) "saçlardan tahrik oluyoruz ama makyajdan tahrik olmuyoruz, bu nedenle çok normaliz; oyüzden sen kapanıp, suratında bir ton makyajla gezmeye devam et" yazarı.
makyaj malzemesi olarak kullandığı göz kaleminin birilerinin gözüne batmış olmasına anlam veremeyen yazarcan..
yaptığının* tutarsızlık olduğunu anlayamıyorsa usundan, anlıyor da yapıyorsa kişiliğinden şüphe edilecek kişidir.
* Allah'ın yargılaması gereken, hesap vereceği bir tek Allah olan, bilinçli, takva sahibi olma yolunda ilerlemek isteyen, kulluğunu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan, bunun için çabalayan,* af dileyen, merhamet bekleyen, hidayet isteyen yazar..
Ne yaptıgı, ne giydiği eminim kimsenin umrunda değildir. Sadece yazdıkları ve yaptıkları ile çeliştiğini gördüm ( aynı hesabı iki kisi kullanıyor olabilir asdfghjkl. ).

Kendini iyi hissediyor diye önüne gelene veren hatunlar var sözüm meclisten dışarı. Mesela ben kendimi rahat hissediyorum diye içki iciyor, Zina yapıyor Allah'ın dediklerini hiç yapmıyorum.

Olur mu lan öyle şey ? Neyse ben sabah namazı kılmadım daha, bı gideyim inşallah.
(#6953070)
Sözlüğe giriş yaptığımda karşıma çıkan etrysi... Öyle güzel bir anda denk geldi ki, bütün halet-i ruhiyem değişti bir anda. Allah razı olsun.