bugün

(bkz: geçen gün gene sevişiyordum)* * *
para delisi karıların boyle heriflere bunu hissttirmesinden daha az vahim olan durumdur.
para düşkünü kadınların sebep olduğu durumdur. sırf daha yüksek standartlarda bir hayat yaşayabilmek için normalde yüzüne tükürmeyeceğin adamların kendilerini brad pitt sanmasını sağlar bu kadınlar.
paranın, karşısındakilere vodka etkisi yapmasından başka bir şey değildir.
(bkz: çirkin kadın ve veya erkek yoktur, az vodka ve veya para vardır)
öyle zannetmezler etrafındaki bayanlar öyle hissettirirler...
(bkz: zaten genelde fakirler yakışıklı olur)
paranın kendi gözünü kör etmsidir..
ben de kendimi yakışıklı sanıyorum, param da yok. o zaman yanılmıyorum hakikaten yakışıklım. vay arkadaş özgüven geldi, yarın pazar , cicilerimi giyip bir iki tur atayım madem..
yakisikliligindandir cogu zaman.
aynaya sadece pahalı giysilerini düzeltmek için baktıklarındandır.
Bence biraz salladığını düşündüğüm yazarın hayal gücünden ibarettir.
konuyla ilgili olarak "kadının parası güzelliği, erkeğin güzelliği parasıdır." denmiştir.
(bkz: estetik)

(bkz: adam dövmek icin pazar da bekleyen amca ve abiler)
(bkz: agiz ve burundan kan gelmesi)
(bkz: yok öyle bir şey) insan ister zengin ister fakir olsun elindeki malzemeyi bilir. *
paranın her şeyi satın alması olarakta ifade edilebilir.

aslında o kendini öyle sanmıyor ona yalakalık yapan arkadaş gurubunda ki kızların para uğruna bir adamı aynada ki görünüşünün dışına çıkarabilmesidir burada ki esas durum. para için o kadar canım cicim olurlar ki sonunda adam kendini yakışıklı sanması ile son bulur bu kısır döngü. zengin erkek kızların amacını anladığında ise tek taraflı kullanılma çift taraflı kullanılmaya geçer ve alan memnun veren memnun halini alır.
o para yatırdığın kremler bir halta yaramaz koçum denilesi insanlardır.
para var huzur var iyi giyinir iyi yer bakımlı olur dolayısıyla yakışanı giyer olayı bitirir hocam.
arabaya veren kızlar oldukça her zengin erkek yakışıklıdır efendim. evet.
çevremde o kadar kız dolaşırsa ben de yakışıklı sanırım ve götüm kalkar.
aslında öyle zannetmezler, etrafındaki -bazı- kadınlar öyle hissettirirler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar