bugün

fakir arkadaştan hiçbir farkı olmayan arkadaştır. zamanında o zengin arkadaş bendim. ama babam sağolsun beni o iğrenç zengin züppeler gibi yaşatmadı hiçbir zaman ve muhtemelen de bu sebeple zengin olmayan arkadaşlarıma karşı hiçbir zaman üstünlük kurmadım. onlar kendi kafalarında kurdular mı bilmem.
ekonomi sıçımladı (hep gılıştar yüzünden). en az 30-40 tl olan günlük harçlığım eksilere düştü. şu an bildiğiniz üniversite öğrencisi olarak ben kazanıp evin faturalarını ödüyorum (bundan da değişik bir tatmin duygusu yaşıyorum ehehe). çok aşırı zengin olmasa da zengin sınıfına girebilecek bir yakın arkadaşım var, o da benim gibi fakir ruhlu. hiçbir zaman bana üstünlük taslamıyor, ben de eskiden alışık olduğum için duruma hiç de ezilmiyorum doğrusu.
bunların dışında bir de artısı var böyle bir arkadaşa sahip olmanın. kendisinden kredi çekilebiliyor ehehe. tabi arkadaşlık sebebi kesinlikle bu olmaz ama çok gerektiği durumlarda da kendisinden yardım istenebilecek bir merci olduğunu bilmek kafa rahatlığıdır. aylık akbil kullanırken yolda kalma korkusu olmaması gibi bir şey.

özet: aylık akbildir.
ilkokul 2. sınıftayız. memur çocuğuyum ben de garibim. harçlığım 2 tane yumiyuma yetiyor. neyse sıra arkadaşım vardı babasının oto galerisi vardı. adam bi gün okul çıkışı bana 2 lahmacun ısmarlamıştı 30 santim boyuyla. hiç unutmam.
onlarında gönlü zengin kişiler aradığını bilmekte fayda var tabi para o kişiyi bozmamışsa.
Silkeni cok olur.
Arkadaştır..
hesabinizi odeyen arkadastir. Ulan birak diyorum illede odiyecem diyor ckariyor 50 tlyi 5 tl lik harcligim cebimde kaliyo. Haa isime geliyomu geliyo.
güncel Önemli Başlıklar