bugün

hazır e-ticaret paketi sunan firma.

Sınırsız hosting yanında domain veriyorlar.
Zencommerce'in PayTR entegrasyonu var. Ücretsiz kurulum ve satışların ödemesi ertesi gün geliyor.
Mail olarak Yandex mail ile çalışıyorum.
Zencommerce temalarının tamamı mobil uyumlu.
Hafta içi destek hizmetleri var. Yardımcı oluyorlar.
Zencommerce’in chat uygulaması var. Müşterilerimin bazı sorularını otomatik olarak cevaplıyor.
Zencommerce'in entegrasyonları diğer firmalar kadar çok değil ancak ihtiyacım olan yerlerle entegre çalışıyorlar.

Şans verebilirsiniz.
Evet Zencommerce hazır e-ticaret paketi sunuyor. Fiyatları piyasadaki sitelere göre oldukça uygun. Bizim ayakkabı mağazamızı n11’den de satıyoruz. n11 entegrasynu yeni geldi, gitti gidiyor vardı önceden. 30 tane mi ne tema var panelde, onlar ücretsiz. Biz siteyi yapana kadar bi 2-3 tane denemiştik. Belki daha çok seçenek olabilir.

Siteyi yıllık veriyorlar. Biz bikaç senelik almak istedk zencoommerce’den ama olmadı. Sanırım genel olarak yıllık veriliyor bu.

ONline ödeme için iyzico ve paytr var. bankalarla tek tek görüşmek yerine tek seferde kurulabiliyor. Bizim paytr yaklaşık 4 gün içinde açılmıştı.

Bir sorun olduğunda canlı çhatleri var, ordan yazıyorum. Akşamları hizmet vermiyorlar ama bir sorun da yaşamadımk şimdiye kadar. Bikaç kez de telefonla aramışlığım vardır.

Zencommerce’in panelleri kolay geldi bana. Başkalarını da denemiştim. Herkesin öğrenme hızı aynı olmayabilir tabi ama hepsi mantıken kolay bence. Bu arada bana kullanan bir tanıdığım önerdi ama ben yine araştırdım öyle aldım. Hem fiyatı hem de özellikleri benim ihtiyacımı karşılıyordu.
tanım: hazır e-ticaret platformu.

benim için önemli olan her şey dahil olması. yok ayrı hosting ayrı alan adı vs tek tek uğraşacağıma tek bir yerden almak daha kolay. bir de ayrı ayrı her işlem için tek tek para ödemek istemiyorum derseniz bence en ideal paketlerden biri zencommerce. mayıs sonunda siteyi yeniledik, çok şükür işler güzel gidiyor. pazarlama konusunda hizmet vermedikleri noktalarda da bilgilendirme yapıp yönlendirdiler, ben pek bilgi sahibi değilim o konularda. Yavaş yavaş e-ticareti de öğreniyoruz.