bugün

bir türlü anlam veremedigimiz birleşmedir. bunlar elele tutuşur, bara gider, hatta öpüşürlerse sasırmamak lazım bu devirde.
zeki degildir. erkegin ezik olmasindan disariya oyle bi hava estirir. (bkz: iste bunlar hep kamufle) .
Çok doğaldır.Zeki bi kadın zeki erkekle olmaktan haz almaz ki. iki taraf da çok bilmiş olunca olmuyo o işler.
özellikle evlilik programlarında rastlanan durumdur, cok ilginctir ki konuskan, canlı ve esprili erkek dıslanmakta, ona yaklasılmamaktadır. ''her kızın bir acısı vardır tabi ki deşmeyip boyle kabul etmek gerekir.'' demek düşer bize de.
"Bu ezik, burnunu vajina ısırsa beni aldatamaz" düşüncesini bellemiş kızdır. Parmağında oynatacaktır.

Çok popüler erkek demek çok rakip demek...
kısaca "aşk diktatoryası" olarak adlandırabileceğimiz duruma zemin hazırlamak için yapılan tercihtir.
yöneten ve yönetilen arasındaki ilişkide baskın tarafın kim olduğu büyük önem taşır. baskıcı bir yönetim ancak ve ancak baskın olmayan (ezik) yönetilenler üzerinde kurulabilir.

(bkz: ezilenlerin sosyalist platformu)
illa ki bir tarafın diğerinden daha zeki olması gerektiğini doğrulayan durumdur. ikisi de aynı seviyede olunca kesin tartışma oluyor.
erkeği yontup kendisine biblo yapmak icin kullanır. bir sure sonra sıkılıp atar.
Ezik gibi duran erkeklerin, sadakat sahibi olduğundandır.
kızların erkek tercihinin temelinde babaları yatar.Eğer zeki olan bir kız ezik erkek seçiyorsa yüksek ihtimalle babası da ezikti.Fakat kızın onu seçme sebebi babasını sevdiğinden değildir aksine çocukluğunda babasının ezikliğine müdahale edememiştir ve seçtiği erkeği bu durumdan kurtarma iç güdüsü ile hareket eder.Babamı adam edemedim onu ederim durumudur.
(bkz: iki cambaz bir ipte olmaz)
ya çirkindir, ya çirkindir, çoğunlukla kız çirkindir. belki bir ihtimal erkek zengin olabilir, o da %1 ihtimal.
erkeği değil ezmeyi seviyordur.