bugün

beklentilerini yüksek tutmalarındandır. gülümsetir.
zeki taklidi yapmayan ve gerçekten zeki olan ve hatta kültürlü olan kadınlarsa bahsedilen; tek neden kendilerine uygun bir eş bulamamaktır... zeki kadınların kuralları ve sınırları fazladır, dünya üzerindeki tüm etik ve dini ahlak değerlerini benimseyebileceklerinden bir dikenli telle çevrelemişlerdir kendilerini, zeki bir kadın ağzını şapırdatan birini dayanılmaz bulabilir yani...

nihayetinde o da kadındır lakin seçici bir kadındır, yeterince ortak noktanız varsa, onlara birçok iyi özelliğin hiçten fazla olduğunu anlatmanız herkes açısından iyidir.

kişisel not: zeki ve kültürlü kadın kadının en iyisidir.
(bkz: kültürlü olduğu halde yalnız olan erkek)
beklentilerini karşılayamayan erkeklerden mütevellit yalnız olan kadındır.
Erkekler tarafından talep görmemelerindendir. Gülümsetir.
karşısına kendisi kadar zeki biri çıkmadığı içindir.
Istedigi kisinin karsisina bir turlu cikmamasidir.
kadın güce tapar erkeğe saygı duyabilmesi iÇin kendisinden üstün özellikleri olmasını bekler. zeki kadın ancak kendisinden daha zeki bir adamla anlaşabilir.
Etrafı aptal erkeklerle doludur. Kendine göre, Zeki, kültürlü, aklı pipisinde olmayan, esprili, sevecen, saygılı bir erkek arıyordur. E doğal olarak da bulamıyordur o yüzden de Zeki kadınlar genelde yalnızdır. Bulacakları partnerin ondan daha üstün olabilmesi gerekmektedir.
bir genellemedir. şuandaki tüm sevgililerim zeki kadınlardır.
abi uzun lafı kısası ben zekiyim diyen kadınlar bir msj uzağınızdayım, fizik poy pos önemli değildir.
Eh normaldir sanırım. Çoğu erkek zekasını altta ki organa yönlendirip yatağa atacak birileri aradığından zeki olan kızı etkileyememesi gayet normaldir.

Benim de bir iki hatam olmuştu normalde, fakat sonradan ders çıkardık tabi. Zeki hatun olmadımı karşında gıdım zevk almıyorsun ilişkiden. Öylesine yavan, öylesine saman tadı veriyor ki anlatamam.
Kendi ayaklarinin uzerinde durabilecek zekaya sahip oldugu icin bir erkege maddi manada ihtiyaci yoktur.
Bu yuzden secicidir.
şimdi bunu gören tüm yalnız kadınlar kendini zeki sanacak.

(bkz: çirkini kimse sikmemiş kendini namuslu sanmış)
Zeki erkeğini bekliyodur,ondandır.
görsel

(bkz: zeqi qızlar eqlesin)
böyle bir gerçek var.

bir kişilik sahibi olan, insani ilişkilerinde belli kriterleri olan, düşünen, tepki veren( tükürseler yağmur yağdı demeyen) kadınlar ilişkilerini yürütemiyor.

malesef günümüzde kişilikli olmanın bedeli ''yalnızlık''.
Doğrudur hiç bir zeki kız kendiyle oynattırmaz, eğlenecek kız olmaz kendini yaşı gelince kendine uygun birini bulur,salak değildir, gelecekte milletin ağzına kendini sakız yapmaz.
Dolaylı megolamanlık kokan analizlere doğru akıyoruz.
Gözünü,kulağını,ağzını kapamaz. Üç maymunu oynamaz zeki kadınlar. Hatan varsa yüzüne söyler ve bu da erkek adamın pek hoşuna gitmez. Egosunu tatmin edemediği için suçlu sen olursun. Küçük oyunlarla kandırdığını sandığın bu kadınlar herşeyi gün yüzüne çıkarıverirler.
Kendi kararları,kendi doğruları vardır. Hayatını başkalarının doğrularına göre yaşamaya çalışmaz.
Çünkü sonunda yalnız kalacağını bilse bile bilir ki kişiliğinden ödün vermemektir hayattaki en önemli şey. insanı insan yapan kişiliğidir. Eğer kendi kişiliğini başkaları için eğip bükebiliyorsan aslında kişiliğin oturmamıştır.
Erkekler nedense kendinden daha başarılı, kendinden daha çok para kazanan, hayatta dimdik duruşu olan kadınları sevmezler.
Zekilikten öte kendini tanıyan,ne istediğini bilen, nasıl mutlu ,nasıl mutsuz olacağını bilen kadınlar yalnızdır. Tabi bunları bilen insanda zekidir.
Ne yapalım... Ya zeka ya yalnızlıktan kurtulmak...seçimi yapmak sizin. Yani bizim.
Bir şeyi yapmayan herkesin zeki olması durumu başka bir yerde var mı merak ediyorum.
Dağınık insanların zeki olması
Gece geç yatanların zeki olması
Zeki olanların yalnız olması
Zeki olmayan insanların zeki olması
işsiz ,güçsüz ,geçimsiz ve iletişim problemi olan insanlar olmakla hiç alakası yok yani.
aynen benim nazarımda kadının gerizekalısı makbüldür hatta lal olsun.yabancı hatunla takılcaksın aslında en güzeli anlatsın dursun a.k. güzel fikir macaristana vize var mı lan?
istediğim adamı almak bir yana bir adamı istemiyorum, aseksüel olmak istemiyorum, tanrım.
Istedigim gibi birini bulamiyorum. Evet.
Ben zekiyim ben herşeyi bilirim havasını yaratan kadınlardır.Çok gezen değil genellikle çok bilen yalnız kalmaya mecburidir.herşeyi onlar bilirler aksine tartışamazsın,hiç bir konuda da hem fikir olunmaz.
zeki kadından kastın ne olduğunu sorgulatan yaklaşım biçimi.
yalnız olmayan kadınlar da zekidir. kasıt tek başına ayakta durmaya çalışan kadınsa evet kendine yatırım yapan ve kendi olmayı seçmiş kadın pırıltılıdır*.
ama şu başlık eğer tüm zeki kadınların kendi bir türlü elde edemediği için ulaşamadığı bir kategoriye dahil olduğunu düşünen sözlüksever erkeğe aitse, o erkek kendini zeki sanıyordur. o kesin.
aradığı zekaya sahip birini bulamadığından yakınıyordur, bu durumda karşı tarafın zekası, onun kendi içinde bulunduğu durumun bizzat suçlusudur.

(bkz: aradığı zeka seviyesine sahip bir kadın bulamamış erkek)