bugün

puanlı zebralarla aynı sorundur.
ndkdkdk
beş ayaklı kedilerle ve de.
Zeki olduklarını sanmalarıdır.
uykusuzluk.

sebebse beynin bir türlü durmamasıdır. ne çektim be!
zeki kızların ortak sorunu konulu ortak zirve yapsalar çözülecek sorundur.

sözlük el atsın bu konuya.
Zeka anlamında kendini yücelten tipler genelde 105-120 iq puanına sahip tiplerdir. Aynı zamanda bu tiplerde eq geriliği (duygusal zeka) çok yoğun olmakla birlikte, bir çoğunda obsesif kompülsif ya da borderline kişilik bozukluklarına rastlanmaktadır. 130 ve üzerinde iq ya sahip hiç bir birey bunu ön plana çıkartıp daha düşük zekaya sahip bireyleri aşağılama eğilimi içinde olmaz. ilgi alanları çok daha farklıdır. Genelde bilim, yaratılış, sanat tarih metafizik jeoloji vb. Faaliyetlerle ilgilenirler. Sonuç olarak, 140 iq ya sahip kimse böyle bir başlık açmaz.
voltaire'nin dediği gibi kendini akıllı sanan herkes aptaldır.
bana hepiniz salak geliyor ben de idare ediyorum napıcam. ortak sorunumuz size acıyor olmamız.
zekiliğiyle problem çözen veya problemsiz sonuca varan biri kavgadan korkar.
deli ve normal değil diye adlandırılmaları. ama bu onların sorunu değil toplumun sorunu. sorun, onları sorunlu görenler ya da diğerleri ile aynı olmalarını bekleyenler. onlar da herkes gibi insan herkesin kendine göre sorunları vardır. zeki diye kategorize etmek basitlik diye düşünüyorum.
Genelde asosyal olurlar. Çünkü aptal insanlarda ilgilerini çeken hicbir şey yoktur. Bu yüzden başkaları tarafından cool olmaya calisiyo aq laflarını çok duyarlar ama tabiki sklemeyip gülüp geçerler.
lanet olası kıçımızın kafamızdan büyük olmasıdır.
Uykusuzluk.
Kimseyi kolay kolay beğenmemeleri.
bireyler kendilerini toplumdan sıyırıyorlar ve nedenle gerçekten anlaşılmadan ölüyorlar .