bugün

şişman olmayan kızlardır. fazla kilolu değillerdir, sıska bile olabilirler. o kadar çok şişman kız başlığı açıldı ki ters etki yapayım dedim biraz.
sinirsel yapıları da zayıf olan kızlardır, dikkat edilmelidir, o ince narin bünye, kafa koparacak kadar gergin bir güçtedir.
Çoğu zaman seksi bir vücuda sahiptirler.
begendikleri kıyafetin en küçük bedeni bile büyük gelir bu yüzden çocuk reyonundan giyenenler bile var. yazık..
şişman hatunlardan hoşlanan erkeklere çekici gelmeyen kızlardır. güzelleride vardır çirkinleride vardır. her zayıf hatun güzel değildir.
tuttuğun yerden çıt diye kırılıverecekmiş gibi görünenleri iticidir. zannedersin somaliden bugün bir hayırsever getirmiş.
bir dirhem et bin ayıp örter demek istiyorum bu iskeletorlara. azcık yiyin amk.
aşırısı kötü durur.
çevresindeki sağlıksız şişman çirkin kızlar tarafından morali bozulup kilo aldırılmaya çalışılan kızlardır.

oyuna gelmemeleri rica olunur siz sporunuzu yapın biz beğeniyoruz sizi.
genelde çok yiyen ve nereye yiyosun bunu kızım sen tepkileriyle karşılaşan kızlardır. kilo alması için gaza getirmek boşunadır.
önüne bir tabak güzel yemek koyarsanız, yemeği geri teperler.
üstlerine giymeye kıyafet bulamazlar.
her yerde; "yaa uğraşıyorum ama kilo alamıyorum" derler.
kilo almak icin ugrasirlar.

kilo alinca da vermek icin ugrasirlar. tipik kiz iste. memnuniyetsiz.
"4* kilo daha alsan güzel olursun" şeklinde övgü altında yermeye maruz kalırlar. yazıktır bence bi insana bu kadar yüklenilmemeli.
sürekli ''azcık yemek ye, üf desek uçcan, çok sıskasın, kız dediğin azcık etli olur böyle löp löp'' sözlerine maruz kalan zavallı kişidir. * *
sürekli kompleksli insanlar tarafından laf yiyen kızdır.
Bu zayıf kızın, boyu uzunsa ve giyimi kuşamı da yerindeyse göze hitap eden kızdır efendim. Amma velâkin hem zayıf, hem de boyu kısaysa, ne yapayım ben o kızı, dönüp bakmam bile. Neden bakayım?

Bakılacak bir tarafı olsaydı, hem boydan, hem kilodan fakir ama şimdinin trilyoneri Ebru gündeş, kilo almak için gecenin bir saatinde kalkıp baklava, börek yemezdi. Biraz kilo alıp, ampulleri şişirtti de kadına benzedi.

O küçük dağları ben yarattım güveni de parasından çok, önünde ki ampullerden geliyor. Bakmayın siz..Hey gidinin şeysi.. heyy

Hatırladığım bir örnek daha var. Türkücü ceylan. Neydi o öyle hem zayıf, hem hobbit.. Hayır, yüzünde güzellik adına bir numaran yoktu zaten, bari kilo al, bir şey yap, bir şeye benze di mi ama? Yıllarca böyle gezindi bu. Baktı ki kazın ayağı öyle değil, herkes, 40 yaşına gelmesine rağmen hala -küçük Ceylan- diye çağırıyor, o da başladı kilo almaya, estetik yaptırmaya... Hatta o kadar abarttı ki, burnu estetikten nefes alamaz oldu garibimin. Her uyuduğunda ölüm tehlikesi atlatıyormuş falan da filan.. Hayır, derdin neydi? iyi oldu sana.

Onlar ünlü, görsellikleri çok önemli diye mi kilo almaları gerekiyor, sokaktaki sıska kızın kiloya ihtiyacı yok mu? Ne münasebet, en çokta sokaktakinin var. Hadi onlar ünlü. Ünüyle, şöhretiyle birileri peşinden koşuyor. Senin kim koşacak? Bir de boyun kısaysa yandın evladım. Sıska, hobbit kız diye anılmaya hazırlıklı ol. Ol ki, kulağına gelirse perişan olup, dağılmayasın. iyice eriyip bitmeyesin. Dememiş miydik, eloğlu bakmaz gözün yaşına? Dememiş miydik, her tatlı söze kanma? Dememiş miydik, aldatır seni, inanma, dememiş miydik?

iş bu entry de -sıskalık- derecesinde bir zayıflıktan bahsedilmektedir.
zayıftan kastın ne yazar? 50 altı mı? 60 altımı? 70 altımı?
sevgili olunası kızlardır. az da yerse tadından yenmez.
50 kilo altındaki kıza kız demem. Elbise askısı derim, bostan korkuluğu derim, kürdan derim ama kız demem.
çok zayıf kızlardır.
hic cekici olmayan kizlardir. kiz dedigin koc gibi olacak.
eğer aşırı zayıf değilse göze gayet çekici gelen kızlardır.. çok zayıf olmak, kemiklerin belli olurcasına zayıflık zaten normal değil bir hastalıktır bence.. insanın görünce protein takviyesi yapası geliyor*
çok zayıf değillerse ve kendinleri bakıyorlarsa güzel, hoş kızlar olabilirler.
hele ki kendilerini de biraz kültürel açıdan geliştirip, müzik, resim, eğlence açısından artıları olursa tapılası kızlar olurlar.
Ruzgarlı havalarda ayaklarına ağır bır cisim bağlayınız.
kadın dediğinin eti budu olacak. kese kağıdı gibi olmayacak.
fark etmez zayıf, balık etli. kafam uyuşsun yeter misali *
Mümkünse kaburga kemikleri sayılmalı kadın dediğinin. Şişmanı güzel olsa, kadınlar zayıflamak için o kadar işkence çekmezdi.