bugün

2376 doğumlu ergen yazar. Gelsin dükkanda kendisine bi kahve ısmarlayayım bu esnada Geçmişe ışınlanma bulundu mu, uçan arabalar var mı, halen kızlık zarı, bakirelik muhabbetleri devam ediyor mu onları konuşuruz.
adamın jargonu zamanın gerisinden gelmiş gibi yazmak. bir zamanlar geriden gelen adam vardı. sanırım şimdi bayrağı bu yazar almış.
Sözlüğe başka bir nickle başlayıp abazalık yapan, sonrasında şuanki nickini alıp bizi eğlendirmek için zaman yolcusu taklidi yapan yazar kişisidir. Yeni çizgisini koruması dileğiyle...
5 sene önce sözlükten silik yiyen yazardır. özledik rahmetliyi.
(bkz: sözlükte kaybolmus yazar)
az önce iki gay arkadaşın anlaşıp arka arkaya nickaltı girdiği yazar. kim dürttü acaba bunları.
çok fazla kişilere mesaj atar olmuşum. sözlüğün yalancısıyım. o yüzden şu an cevap atamadığım yazarlar kusura bakmasın.
birazdan entysini silecek olan bir zatın kendisine yürüdüğünün mesajını vermeye çalıştığı yazar. ben karşı cinslerden hoşlanıyorum ama.
15 günlük çaylaklığı nihayet bitmiş yazardır.

bu arada;

görsel
nesildaş yazar.
davulcuları koruma derneğinin kemik üyesi.
yaşı 13 falan.
Nickinin gereğini yerine getiren yazardır.

Zaman makinesini bir günlüğüne (ç)almayı planlıyorum.
görsel
Yaptığı mizahı beğenmiyordum ancak hevesini kırmamak için yazmamıştım bugüne kadar. Ancak eğilin önümde troll kingim ben yazınca bir gülme tuttu.

Bir yazar.

Kötü mizah.
benden küçük duran yazar.

erken yaşlandım sözlük.

(bkz: wtf)
selfie çubuğu arayan yazar.

şöyle bi geçmişe gittim. neden bilmiyorum ama gözümün önünden gitmiyor o hayrete düşüren resimler.
bu gece kafayı tamamen sıyırmış yazar.

sol frame yüzünden çıldırmış durumdayım. doğru düzgün bir entry girecek başlık olmaması beni deli etmiş durumda. maşallah ülkemiz abazadan geçilmiyor.

bütün pedofili hastaları, sexomanyak, güdülerini gerçek hayatta dışa vuramayıp burada dişi kişilikleri ezerek kendini tatmin etmeye çalışan yobazlar sözlüğe doluşmuş.

helal sizlere.
Bir yaz güneşi gibi eritir hep bu terkedilişler.
Güzel bir nick almış tebrikliyorum.
An itibarı ile mide sancısından her an ölebilecek bir yazar kendileri.

Sevmezdim rahmetliyi.
nikiyle o kadar uyum içinde ki. ancak bu kadar olabilir.
açtığı (bkz: biraz korkalım mı) başlığı ile sol frame'de cin muhabbetlerini başlatan yazar.
görsel

ben sözümü tutarım. afiyet olsun. *
kafa adamdır.
dayısından hep dayak yer...