bugün

sitemkar bir biçimde acı çeken insan itemidir.
düne kadar yanına müridlerini toplamış bir tarikat lideriydim. sabahlara kadar demli çay eşliğinde sohbet yapar, zikir çekerdik. bir gün islamı geniş alanlara yayma ve tebliğ için evime bilgisayar alıp internete bağlandım. çeşitli adult sitelerinde çok muhterem arkadaşlarla helal dairesi içinde ibretlik paylaşımlarda bulunduk. o siteden bir kardeş burayı tavsiye etti. müspet bir yerdir dedi. günaşırı girmeye başladım, namazı niyazı boşladık. fakat yüce rabbim şefkat tokadını akşetmekte gecikmedi ki insanlığın deccalı seninle karşılaştım. insan demekten haya ediyorum ama sen ne pis, ne itmişsin be. ama sen hiç merak etme, istişareye yattım ve rüyamda ip'ni gördüm. en yakında zamanda seni bu gaflet uykusundan uyandırmak için geliyorum, son duanı et...
Hayatımda duyduğum en güzel laf.
Tebrikler eczaciyim.
Ölüyorum bitiyorum aşkımdan amk. Zaman da ilaç değil onun sıcak kollarından başka.
Eczanelerin yerine ilaç otomatları gelecek diye bir haber okudum geçen gün bu arada.
zaMan ruhani yaraların ilacı fiziksel yada hücresel vesayre yaraların ilacı değil.