bugün

dün gelişmeler bölümüne düşen bir ambargo mesajı vardı ttnet le ilgili. bugünse sayfada çarşaf çarşaf ttnet reklamı. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sormazlar mı adama ?
ttnet bizi koyun zannediyor deyip milleti ambargoya davet ediyorsan arkadaş, ne işi var sitede ttnet reklamının. biraz tutarlı olun allah aşkına.
zall adının hakkını vermiştir. malumunuz zall'ın zalim kelimesinden geldiği rivayet edilir. zalımsın zall. he bir de doymak bir iştahın var, onu daha önceden belirtmiştik ama sanırım bu kadar göz önüne sermesen de olurdu. benim böyle bir adamın sözlüğünde işim yok hocam, hadi size eyvallah.

not: nasıl bana eyvallah demeden gidersincilere; canlar siz beni istediğiniz anda bulursunuz, biliyoruz birbirimizi. lazımsam ulaşırsınız, ama bu kadar koyunluk yetti bana. sağlıcakla.
(bkz: zall ın karhanesi)
(bkz: bu neyin kafası)

kendisiyle çelişkiye düşmenin bariz örneğini yaşatan insan.
para kazanmayı biliyor, elindeki gücün farkında!
ikisi birbirinden farklı olaylardır.

protestonun amacı firmayı yok etmek değildir. protesto edilen ttnet'in bir uygulamasıdır. o uygulamanın geri alınmasıdır , iptal edilmesidir.

ttnet'in çok olumlu uygulamaları da vardır.

yoksa amaç ttnet'i yıkıp bitirmek değildir. yanlış uygulamasından vazgeçirmektir.
(bkz: zall şaşırma sabrımızı taşırma) *
--spoiler--
ali babanın bir çiftliği var,
çiftliğinde koyunları var,
meeee meeee diye bağırır !
çiftliğinde ali baba'nın
--spoiler--
(bkz: i got the power)
güncel Önemli Başlıklar