bugün

Ağzına kürekle vurup mültecilerin önüne atacaksın bunlari.

Ülkeyi sadece 2 kutuplu siyasi iğrençliğe getirdiler...

Akp ve CHP...

ikiside birbirinin aynısi. Aynı bokun laciverti misali.

ikiside mülteci sever.

ikiside terör sempatizanı dem'lilere oy verenlerin oyunu almak için ayaklarına giderler...

ikiside iktidarda uzun süre kalmak için her şeyi yapmaya meyilliler...

Yok oylar bölünmesin yok şöyle böyle olmasın.

Bu kafayla giderseniz ülke bölünecek bu gidişle...

Ülkenin geleceğini zafer'den başka kim düşünüyor.

iki büyük parti koltuk savdasina düşmüş. Ne ekonomi ne mülteciler ne halk. Kimsenin umurunda değil. Koltuğa oturayım da cebimin vekilliğini yapayım hesabı....

Yazık.

Atatürk şu günleri görseydi ülkeyi emanet ettiği kişilerin suratına tükürürdü.

iki kutuptan birine destek verelim de bizim işimizde görülsün olanları da tokatlardi.

Vakit ülkenin geleceğini düşünme vaktidir. Koltuk sevdalılarına oy verelim. Gel keyfim gel vakti değildir!.

Allah sonumuzu hayır etsin...
Ya Aktroll'dür
Ya da Oktroll
Bunlar yüzünden yıllardı aynı partiler ön planda
Bir şeylerin değişmesini gerçekten isteselerdi çareyi bu iki partide aramazlardı.
(bkz: dallama)
yıllardır kendini bilmez sersem emeklilerden, tarikatlardan, cemaatlerden, suriyelilerden, afganlardan oy alıp iktidar ve anamuhalefet olan amipler, kalkmışlar kuvayi milliye'ye oy veren insanlara "oyunu boşa attın" diyorlar öyle mi?

ben oyumu boşa atmadım, atatürk'e, cumhuriyet değerlerine attım oyumu. asıl oyunu boşa atan sensin...

bak, 26 ağustos'tan 9 eylül'e kadar düşmanı afyon'dan sürüp izmir'de nasıl denize döktüysek türk olmayan, türklük ruhu taşımayan bu insanlara da aynı tarifeyi uygulayacağız.

bir gün türkler deliye dönecek, işte o gün ben alayınızı göreceğim...
Yerel seçim olarak akpnin karşısında kim en güçlüyse ona oy verdik.

Stratejik hamle böyle olur.

Meclis üyesinde Zafer’e verebilirsin ama şimdi gidip istsnbulda Zafer’e vermek aklı mantık işi mi * boşa gitti her halükarda.
--spoiler--
kesin lan sesinizi. boş oy attınız, o kadar.
--spoiler--
Asıl sizin oyunuz boş oy
Akıllı bir adam Çareyi AKP veya CHP'de aramaz
Bir sürü parti dururken bu iki partiye oy verirseniz bu ülke düzelmez
Bunu kafanıza iyice sokun.