bugün

(bkz: sözlükteki tarihi ayarlar)
2014 yılı için:

https://www.youtube.com/watch?v=ePuVAf1U8-s
Akp ile bir olup MHP yi sattınız!

Diyenlere cemal enginyurt' tan gelen cevap...

'DiNSiZLERLE Mi BiR OLACAKTIK?'

Enginyurt, "Recep Tayyip Erdoğan'la bir olmayacaktık da, "Kocam 1 domuzu 7 dakikada yedi" diyen dinsizlerle mi bir olacaktık?

Recep Tayyip Erdoğan'la bir olmayacaktık da, "Sabah ezanından tiksiniyorum" diyen CHP'li Sena'yla mı bir olacaktık?

Recep Tayyip Erdoğan'la bir olmayacaktık da, "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sözünden nefret ediyorum diyen CHP ile mi bir olacaktık?

'TERÖRiST CENAZESiNDE AĞLAYANLARLA BiR OLACAKTIK?'

Recep Tayyip Erdoğan'la bir olmayacaktık da, "Selahattin Demirtaşa özgürlük" istenlerle mi ittifak kuracaktık?

Recep Tayyip Erdoğan'la bir olmayacaktık da, terörist cenazelerine katılıp göz yaşı dökenlerle mi bir olacaktık?

'ELiNDE ÜLKÜCÜ KANI OLANLARLA MI BiR OLACAKTIK?'

Recep Tayyip Erdoğan'la bir olmayacaktık da, bu ülkenin şerefli bir komutanının apoletini sökmek isteyen apoletsizlerle mi bir olacaktık?

Recep Tayyip Erdoğan'la bir olmayacaktık da, elinde ülkücü kanı olanlarla mı bir olacaktık?

Bunlarla bir olmaktansa Recep Tayyip Erdoğanla bir olmak şerefdir onurdur bizim için. Hiç değilse Erdoğan'ın elinde, AK Partililerin elinde ülkücü kanı yok." dedi.

Alkışlıyorum!
yılın ayarıymış. hortumları kendilerine bağladılar diye bağıran seçmene " ne fortumu! ganalizasyon borularını bağladılar" diye karşılık veren adam o hortumdan pay almaya başlayınca sağa sola saldırıyor.

size ne lan milletin dininden ya da dinsizliğinden. bizim paramızı çalan çırpan müslümansa helal oluyor, kendi parasıyla domuz yiyen dinsiz oluyor.

böyle düzenin içine tüküreyim!
Şu ülke kadar kör cahilliğe batmış başka islam ülkesi var mı bilmiyorum. Dünyadan haberi olmayan bedeviler bile daha akıllıdır bu ahmaklardan.

Yazdıklarının arasında ülkenin ekonomik durumu, refahı, huzuru, eğitimi, sosyal durumu, bilim seviyesi
velhasıl bir ülkeyi gelişmiş ve medeni yapan konularla ilgili tek bir şey var mı?
Varsa yoksa din şehit güzellemesi duygu sömürüsü.

Ha Recep Tayyip'in yanında yer almış ha bilmem ne köyünün imamı Salih efendinin. Yazdıklarının hiçbirinin şu günümüz dünyasında bir geçerliliği kalmamış,

Sonra niye dolar 5 lira niye Batı sömürüyor. Sen bu kadar ahmak olursan seni sömüren de bu kadar çok olur...
siyasi menfaatler uğruna değişik birlikteliklerin yaşandığı ülke siyasetinde kimse sütten çıkmış ak kaşık değildir aslına bakarsanız. mhp yi suçlayanlar, eğer mhp chp ile ittifak etseydi ağızlarını bıçak açmazdı. geçin bu ayakları. sayın ince cezaevinde selo yu ziyaret ediyorsa, sayın akşener kalkıp selo ya özgürlük naraları atıyorsa kimse temiz değil demek ki. neyin hesabını yapıyorsunuz? aynı bokun laciverti hepsi.