bugün

akp yalakalarını yazar zanneden zihniyetten daha iç açıcı bir durumdur.
özgün bir üsluba sahip olan yazarları yazar sanmayan zihniyet. gayet de yazardır yılmaz özdil, üstelik değişik üslubuyla fark yaratmış bir yazar.
bok atacak başka adam mı bulamadınız? adam olmanız için gerçekleri yazanlarıda aşağılamaya çalışmak moda olmuş. ne o zorunuza mı gitti doğruları görmek?!
Katılmadığım bir başlık.
Severek okuduğum bir köşe yazarıdır Yılmaz Özdil.
ülkede sözünü kimseden sakınmayan nadir yazarlardan biri olan yılmaz özdil i okuyan doğru zihmiyettir. acaba var mıdır özdil kadar gerçekleri çatır çatır açıklayan, var mıdır gerektiğinde iktidara, gerektiğinde muhalefete yüklenebilen dürüst bir yazar.
adam yazıyor işte ne güzel. yazarlığına laf edeceğinize okuyun a dostlar... ne yazmış önce bi' okuyun, anlayarak...
(bkz: yılmaz özdil e bok atan yobaz zihniyet)
kötüdür fenadır. herhangi bir sözlük yazarını koysan yerine daha güzel yazar gerçekten.
bir avuç börtü böcektir sadece. öyle dikkate alınacak bi zihniyet değildir.
ziklenmediklerini anladıklarında bu zihniyetlerinden vazgeçecekler.
...........

bla bla bla bla

1930-1931-1932
.....

özet: benden de bir yılmaz özdil olur sanırım.
(bkz: yılmaz özdil/#14180278)
katır tepsin onları. uludere katliamı'nda ölen 35 kişinin ardından yazdığı bu yazıyı beğenenleri gördükçe ulusalcı, faşist, akıl fukarası insancıkları daha iyi ayırt etmeye başladım. (bkz: http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/19614987.asp)
bilmiyorlar, bilselerdi zannetmezlerdi, toplumu zehirleyen o adamı ve hizmet ettiği şeyi ve yaptıklarını vatanperverlik zannediyorlar ya en çok ona üzülüyorum.
adam, izmir atatürk lisesinde okumuş.. bu bile yazar olmasına yeter.
Zannettiği gibi olandır, iyi bir köşe yazarıdır. Yalama, yıkama ve cilalama yapmaz. Fikirleri ve düşündükleri, at gözlüğü takanlar tarafından hakaret görür. Umarım çizgisini bozmaz ve böyle yazmaya devam eder. Babamın oğlu mu da savunuyorum? Hayır ama sezar'ın hakkı sezar'a.
Bosbakan erdogan i lider zannedip oy veren zihniyetten iyidir.
chp ye başkan olur, olur ama chp nın anasınıda siker, bu kibirle. koyu chp tabanının 2. atatürkü