bugün

Ömrümün sonuna kadar burnumun direğini sızlatacak Ferhat Göçer şarkısı.
Ferhat göçer'in en iyi çaldığı şarkı. Çalmak derken musiki manada değil. Hırsızlık manasında.
Velev ki gençliğimi geri verseler yine aynı hataları yapacağım. Çünkü büyümek, olgunlaşmak şuanki ben olmak için buna ihtiyacım var. Yine en çok kendimi sevemezdim.
güzel şarkı valla. bu gece dinlemek biraz daha anlamlı oldu. hakikaten gitti yıllar.
Kimleri Sevdik Kimleri Sildik
Kimlerin Peşine Düştük Genç Ömrümüzde
Yüz Göz Olduk Yar Seninle
Sözümüzü Esirgemez Olduk
Gençliğimi Geri Verseler
Bu Kez En Çok Kendimi Severim
Veririm O Yarime
Kime Sevdirirse Sevdirsin
Kimi Öldürürse Öldürsün
Kimi Güldürürse Güldürsün
Umurumda Değil
Kaşı Gözü Gül Yüzü
Yıllarım Gitti, Yıllarım Gitti
Bir Düşün Niye Geldik Bu Güne Diye
Kimlerin Sözüne Gittik Genç Ömrümüzde
Yüz Göz Olduk Yar Seninle
Sözümüzü Esirgemez Olduk
Gençliğimi Geri Verseler
Bu Kez En Çok Kendimi Severim
Veririm O Yarime
Kime Sevdirirse Sevdirsin
Kimi Öldürürse Öldürsün
Kimi Güldürürse Güldürsün
Umurumda Değil
Kaşı Gözü Gül Yüzü
Yıllarım Gitti, Yıllarım Gitti
bir ferhat göçer şarkısı. ama klibi çok enteresan. adamın yılları gitmiş ama bilmem kaç milyonluk yatıyla kafa dağıtıyor. hey allahım vereceksen böyle dert ver ne güzelmiş böylesi. ama sevgilimden ayrıldım varayım gideyim de üstü açık arabamla ege sahillerinde kafa dağıtayım.
Evet ferhat göçer in,
beni anlatan muhteşem şarkısı.

Şarkı da dediği gibi,

Bir daha gelsem dünyaya,
Bu kez en çok kendimi severim.
yahu arkadaş ben bu şarkının bestekarı (bkz: ayna grubundaki kel adam) cemil özeren'i aklıma getiriyorum.

hayatının son dönemlerini neden o şekilde geçirdiğine dair sağlam ipuçları veriyor bence.

ayna grubundaki kliplerde bile erhan güleryüz on numara manitaları götürürken cemil abi hep yancısı olarak kalıyordu.

çok içli şarkı be cemil abi, çok.

Allah rahmet etsin, nur içinde yat.
gecmise donup baktiginda kendini tanimlamaya basladigin ilk andan itibareb gecen surec icin dokuluyorsa dudaklarindan bu sozcukler 'ben yandim siz yanmayin allah askina' diye sitem ettirir sevgili sozluk.
Pismanlik ve isyan gibi gorunse de sadece sitem iceren bir sarki.
20 yaşında hiçbir şey ifade etmeyen şarkıdır. benim gibi 30'larınızda dinleyeceksiniz. o zaman görürsünüz..
radyoda falan çıktığı zaman anında değiştirilen şarkı. iğrenç. evet.
Bok gibi şarkı. Bu şarkıyı işittiğimde devrelerim yanar.
cennet adlı şarkısında tam tersini beyan etmiştir.
hayır, ömür gedik iki sene de ne yaptı da adamı bu noktaya getirdi, anlayamadım.
http://sarki.alternatifim...arkici=Ferhat%20G%F6%E7er
Sözleri anlamlı, müziği müthiş, tekrar tekrar dinlenesi şarkı.
umurumda değil kaşı gözü gül yüzü yıllarım gitti kısmından sonra istemsizce ah istanbul istanbul olalı diye devam ettiğim pişmanlığın gençliğe özlemin şarkısıdır.
replay tuşunu çürüttüğüm şarkı.
Ağzıma sıçan şarkıdır.
harika bir şarkıdır,

lakin yıllar öncesinden internette patlamış, bir çok genç kardeşim başarı ile seslendirmiştir, özellikle bir iki tanesi çok iyi.

fakat bu şarkı son olarak sanki Ferhat Göçer'in son harika şarkısı gibi lanse edildi, Ferhat göçer popülaritesinden dolayı bu normal elbet, ancak Ferhat Göçer'de bir kaç izlediğim ortamda, sanki kendi keşfi son harikası gibi davranıyor, bu irite edici durum kendisine hiç mi hiç yakışmıyor,

ben ondan katıldığı en azından birkaç tv programına, bu şarkının asıl kahramanı gençleri de davet ederek, büyüklük göstermesini beklerdim., bu ne onun çok iyi yorumculuğundan, ne de ününden bir şey kaybettirmez.
Son günlerde en çok dinlediğim. Hele ki o malum sözleri yok mu, adamın suratına tokat gibi çarpıyor. Ferhat göçer'in başarılı parçalarından birisi olduğu kesin. Yapandan da, yazandan da allah razı olsun. işte o tokat gibi olan sözler de,
"Gençliğimi geri verseler,
Bu kez en çok kendimi severim."
Narsistlikle, megaloman olmakla alakası yok. Kendinden başka en çok değeri kim veriyor ki sana, annenle bilemedin babandan başka. El kızına verdiğin değerlerden kanser de olursun, katil de. Bırak kim kimi severse sevsin.
öneri üzerine dinleyip çok sevdiğim bi ferhat göçer şarkısı.

beni bu şarkıyla tanıştırana sonsuz teşekkürleer. *
Dün bu cümlenin aynısını bir çocuktan duydum. Bana döndü ve dedi ki "yıllarım gitti, boşa gitmiş."
Eray aksoy şarkının hakkını vermiş ferhat Göçer ise parasını.
eray aksoy un daha güzel söylediği şarkı. ferhat göçer güzel de söylemiş. ama bu şarkı gitarla daha güzel.
durduk yere adamı mahveden muhteşem ötesi şarkı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar