bugün

zihnin durabilir, belki de bir kitaptan alıntıyla karşılarsın...

-işte o zaman, çoğu kez bir özlem duyuyorum ve şöyle haykırıyorum: ''keşke bu hislerimi anlatabilseydim, içimde çağlayıp taşan bu canlılığa bir kağıtta can verebilseydim, ruhun sonsuz, yüce bir varlığın aynası olduğu gibi, kağıt da ruhumun aynası olabilseydi fakat çırpınmak bir işe yaramıyor, içimdeki bu hislerin ağırlığı beni yıkıyor''...

genç werther'in acıları- 1. bölüm-10 mayıs. sayfa:7.
siktir deli .
Bak her şeyi yendim ama senin gururunu, inadını, prensipli sevgini yenemedim. Yenmedim.
1 yıl sonra tekrar döndüm buraya..Uludağ'a... Kuracağım cümlem cümlenizin diye başlardı eski ben olsam.olgunlaştım.basitlesemem..
1 years old ki izlenimlerimi aktarayim hala sadece isminde kuru bir ululuk , cisminde ise haddinden fazla sululuk devam ediyor.bur hafta takılıp 1 yıl daha gorunmem muhtemelen..
güle güle sözcüğüdür.

görsel
Hoşgeldin. Nasılsın?
(bkz: o ne la) ifadesi ile karşılarım ....
" baban eşeği siktikten sonra ananın amını al da başına çal " dır.
Yaşlanmışsın.

-son-
(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)
siktir git. net.
sen hayırdır kardeş? bok mu var niye geldin?
En ağırı görmezden gelmektir. Bunu öylesine yapmak değil hissederek yapacaksın ki bir anlamı olsun. Anlayana güzel bir cevap aslında.
Bilmem...
olurda denk gelirsek, oturur bir yerde iki kelam ederiz heralde.hatta hiç bir şey olmamış gibi bizden değilde birbirimizden sonraki hayatlarımızdan Bahsederiz bir iki hoş sohbet muhabbet sonra ufaktan tekrar yollar ayrılır.başka ne olacaktı ki?
hoşgeldin.
(bkz: nerde kaldın be amına koduğum)
Bok vardı geldin.
defol git seni sevmiyorum artık.
Artık çok geç gelme.
hay ben senin yapacağın işi.
Sen kim köpek ya bunca zamandan sonra.
Hadi canım aradığınız kişi sonsuza kadar meşgul lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz.
(img:#1459534)
Lütfen...
Yalnızsam Yine de bir düşünürdüm.öyleyim ben.
Af et . Derdim .
''sence de biraz geç kalmadın mı? keşke seni ağlaya ağlaya aradığımda bana dönseydin. benim için de artık bi önemin kalmadı, unutanlar unutuldular.'' derdim.