bugün

yeni duyduguma gore, sac cikarma olayina girmis yag (imis.) bunyemce ilk defa duyulmus olup, sonuclari da, bir kel adayi olarak dikkatle beklenmektedir.
yanılmıyorsam 3 ila 4 kez saçsız bölgeye uygulandığı takdirde saçsız bölgede adeta saç fışkırtır bu yağ.
ayrıca saçını çabuk uzatmak isteyen insanlarda bu yağdan kullanıyorlar.
şampuanın içine karıştırılıp banyo yaparken saçları masaj yaparak yıkanıp 5 dakika bekledikten sonra durulandığında etkili olduğuna inanılan hede. peki bir soru aklıma geliyor şimdi yılan yağı saç çıkarıyorsa neden bütün yılanlar kılsız, acep diyorum, buda yılanın zehiri gibi kendisine karşı panzehirli mi? **
(bkz: saçı dökülmesin diye yılan yağı süren insan)
yilan yagi sanilanin aksine yilandan elde edilen bir yag degildir, sadece sifa kaynagi olarak amblem olmus yilan a atfen isimlendirilmistir.
aktardan edilen bilgilere göre dahilinde 10-12 cesit baharat bulunmaktaymis. fiyati ise kac gram oldugu hatirlanmamakla beraber 80-100 ytl arasi olarak söylenmistir.
ytl dedim evet. gecen yil o bazdan verilmistir fiyat. hemen kurlarida vereyim sen cevir simdiki paraya, benim aklim ermez.
dolar, 1.289
euro, 1,788
sac cikarmak icin ne kadar etkilidir bilinmez ama kisa zamanda sac uzatmak icin entele otu formülü pozitif sonuclar vermektedir.
Saçına kıran vurmuş bir ahbabımda etkisini bizzat ve sahsen gözlemlediğim saç fışkırtıcı doğal nimettir, bizzat yılanın kendisinden elde edildiği ve kökeninin Çin'e kadar uzandığı kulağıma çalınanlar arasındadır.
saç çıkması umut edilesi bir yağ türüdür.Düzenli kullanıldığında çift köklü mutlu kıllar çıkartır.
(bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer)
lokman hekimlerin söylediklerine göre amaca hizmet konusunda %99 oranında başarılı olan yağ türü. saç çıkarma konusunda başarılı olduğu kadar sakal çıkarmada da etkiliymiş.
sürdükten 35-40 dk sonra duru suyla yıkanması ve arınması gerekyordu, arındıramadım kurudu hala yağ olduğu yerde kalmıştı.
yamulmuyorsam bi yerlerde yanlışlık yaptım diyerek şampuanla yıkadım. kendi şampuanı varmış; bilemedim ben onu.

sahi şuan saçımın görünüşünü sevdim, kıvırcık saçımın saçma bi görünüşü vardı; bukle bukle oldular, uzamasa bile olur o derece *
olmayan bir yağdır. bir nevi yalan yağı. türlü faydalar atfedilmesine aldanmayın. abd de dolandırıcılar için yılan yağı tüccarı denilirmiş.
saç uzatmaya yarayan, berberimin tavsiye ettiği fakat sonuç alamadığım, aktarlarda satılan, ismi iğrenç bir yap türü.
sülalesinde kellik ırsi olan genç kişinin baş vuracağı bir metadır. az evvel benim de başıma sürdüler. mağdurum.
http://www.pufnoktalari.n...-kullanilir-ve-faydalari/ sitede komik yorumları olan yağ.
piyasada satılan yılan yağların %99 yalan dolan olması. Misal "ceviz yağı " diye adlandırılıyor. Kimyager arkadaşıma sordum "ulan dedim neden bunun kilosu 20 lira yağı nasıl 5 lira ? " gibisinden sitemli şekilde soru sordum. Üzerime güldü "oğlum dedi bu yağların çoğuna aroma katılıyor koku ve renk versin diye normalde cevizde elde edilen yağın miktarı çok az elde etmeye kalksan kaç kilo ceviz harcaman gerekir" gibisinden sohbete tanıklık ettim

Bimden almaya kalksanız fındık,yılan,ceviz,ısırgan vb ürünlerin hepsi 5 lira pardon 4.99 olanda var arada fiyat farkı koyuyorlar ki alıcıyı keriz durumuna sokmayalım.
Üniversitedeyken kullandığım yağ. Saçımdan çıkmak bilmemişti. Abartmıyorum on defa yıkadım saçımı.
saçlara iyi geliyormuş. kullanıp memnun kalan da var, kullanmadan sallayanda. yılan yağı faydalı mı değil mi bilmem ama piyasadaki yılan yağları gerçekten yılan yağı mıdır muamma.

not: yılan yağını sipariş verdim, bakalım neler olacak.

edit: yağ siparişini iptal ettim, 7 lira kargo ücreti cebimden çıktı ama olsun yinede sağlığımdan kıymetli değil. açıkçası bu tarz ürünlere güvenemiyorum. neden derseniz ben 7 liraya iki şişe (20ml×2) aldım ve adım gibi eminim ki o kadar emek isteyen yılan yağı işi 7 liraya satılamaz. kim bilir içinde ne yağı vardı.
tamamen piyasa uydurması olduğuna dair bir bilgiye sahip olduğum yağ. doğal yağ işiyle ciddi ciddi ilgilenen güvenilir hiçbir firmanın da bu isimli bir ürününe denk gelmedim ama kaynak totom da olabilir.
Tıbben faydası yada zararı açıklanmamış kullanan herkesin memnun kaldığı alternatif üründür. Saçtan arınması tam işkencedir. Kalıp sabun dışında saçtan arındırmak pek mümkün değildir.
yanlış olarak yılan yağı denilen (bkz: ylang yağı)dır evet saçlara iyi geldiğine dair tevatürler var.
Yurdum barzolarının yanlış okuyup yanlış başlık açmasına sebep olan meret.
(bkz: ylang ylang)
adı yanlış zikredilen ve saç bakımında kullanılan ylang ylang bitkisi yağıdır, yılan ile bir ilgisi yoktur.