bugün

arkadaş millet uzaya gideli çeyrek asır oldu biz hala sigara alışkanlığımızı bırakamıyoruz(örnekle bi alaka kuramadım ama olsun artık şu sigarayı bırakmalıyız).
yıl olmuş 2015 diye hala başlık açanlar var, sevin onları, kimseye zarar gelmez onlardan.
yıl olmuş 2015 diye hala başlık açanlar var, sevin onları, kimseye zarar gelmez onlardan.
sigara içmek hayatın tadının en dibine kadar varmaktır.

not: sigara içmiyorum.
sigara bi keyif pezevenkligidir . uzaya çıkan herif sigarasıyla çıkmıyorsa otuyla hapiyla çıkmakta. kimse zararlı olmadığını iddia etmiyor ancak bunu bir cahillik vesilesi gibi gormeninde artık anlamı yok. nasıl eline viski alıp boyna fulari çekmekle elit olunmuyorsa elde sigarayla geceye bakıp huzunlenmek cahillik degildir en fazla hüzünlü bir tablodur.

yesilayci olmak insanlara zevkleri yüzünden bok atmayı gerektirmiyor.
Sigara içmeyen anlamazdır. Her nefesten sonra dumanın kıvrım kıvrım kıvrılırken oluşan görüntüyü anlayamazsınızz.
insana bir sigara daha yaktiran baslik, sevin beni suan cok sevimliyim.
benimdir. onu icme, bunu icme., ayranmi icelim her gun? hic bir kadinni sigara kadar sevmedim.
bonzaı mı cekelım amk.
. Herkesin hayatına kimse karışamaz.Sormuşlar üstada neden sigaradan vazgeçemiyorsun diye benim için yanak tek şey o demiş.