bugün

yüzde yüz şıllık bir hatundur. yüz verip astarın içini göstermemiş.
bir kaç sebebi olabilir. dış görünüşe önem veren birisi olabilir ve sizin tipinizde yakışıklı ve değil arasında tereddütte kalmıştır. sarf ettiğiniz cümleler onun hoşuna gidiyordur. arkadaşlarına sorar dayanamayıp olumsuz bir yanıt alınca da bir anda sizi silebilir.
türk erkeğinin, boyuna posuna endamına bakmadan özgüvenli şekilde kendisinden fersah fersah üst seviyede kızlardan bir şeyler beklemelerini anlayamıyorum açıkcası. canım benim 1.70'lik boyunla kıl kadar kollarınla yamuk yumuk yüz hatlarınla ben sana hangi umudu verebilirim ?

sordukları herhangi bir soruya bir tebessüm dahi etseniz bunu hemen ''umut'' olarak algılıyor bu türk erkeği. ben sana umut vereceğime çalıya çırpıya veririm. hahayt. ya bi gidin be.
Kanaat kullanip 90a indirmis olabilir.
erkekleri ego tatmin aracı olarak kullanan kızdır.
Gösteripte vermeyen kız ile 1.dereceden akrabalığı bulunmaktadır.
psikolojiye zarar verir. umarsız platonik aşklara da sebebiyet verebilir.
(bkz: annem göster ama elletme dedi)
peşinde koşturmasını seven bayandır. bunların bir üst modeli ; senden hoşlandığını söyleyip, teklif ettiğinizde reddedendir.

şöyle oluyorki, size sadece hoşlandığını, sevdiğini söyler. teklif etmenizi bekler. yaparsınız, reddeder. buraya kadar o salak benim.

bundan sonrasıysa halâ peşinde koşandır.
birkaç kere karşı karşıya geldiğim, onunla aynı cins olduğum için üzüldüğüm ve onunla aynı kefeye konma tehlikesinden korktuğum ama genellikle sevgiyi gerçekten hak eden kızlardan daha fazla peşinde koşulan kızdır.
canı sıkılan kızdır. olur öyle.
yüz verdikten sonra astarını isteyen kızdan farkı yoktur.
araya mesafe koyan kızdır .
ıslak odunla kovalanmak isteyen kızdır. özgüvensizliklerinden mi yaparlar bunu anlamam. neden her zaman ilgi delisi olunur ki sorusunu hep aklıma getirir.
200 isteyen kızdır.
(bkz: yüzlük verdikten sonra reddeden kız)* *
moralmen ihtiyacı varken yakın olurken, normal düzeyde seyretmeye başladığında baş baş diyen kızdır.
Psikolojisi bozuktur... Çocugu ayarlamak için muhabbeti kurar elde edincede sıkılır en basit sihri bu dur aslında. O yüzden siz siz olun bırakın koşsunlar.
kişiliğini bulamamış kızdır, kendini bulunmaz hint kumaşı ile karıştırıyordur çünkü.
ne istediğini bilmeyen kızdır yada sizinle oyun oynayan kızdır.
istebne olmaktan iyidir.Ayrılması daha hayırlıdır.
başka biri vardır ve artık yedeklere ihtiyacı kalmamıştır.
karaktersizliğiyle birlikte bir ömür mutluluklar dilenebilir kendisine.
ilgi isteyen kızdır, taktik uygular. erkeğin peşinde köpek olmasını isteyen kızdır.
çok yüz bulacağı birini bulmuşsa ne yapsın ki seni...
(bkz: 50 verdikten sonra reddeden kız)
güncel Önemli Başlıklar