bugün

Evdekiler olmasaydı ses sistemini kafasında kıracak olduğum komşuydu.
müslüm baba dinliyorsa sonun kadar açabilir

bence mahsuru yok.
rahatsız olma durumum ne dinlediğine göre değişir.
Komşu arkadaş efkarlı galiba.
apartman da yaşadığını unutan komşu, müzik dinle ama bu kadar yüksek sesle de kimseyi rahatsız etme lütfen.

Şikayet etmeyelim şimdi.
Kat mülkiyeti kanunu bile der ki,
komşuların birbirlerini karşılıklı olarak rahatsız etmeme yükümlülükleri bulunur.
Kanunu yazıp kapıya asmak lazım en iyisi.
Denyonun önde gidenidir.
Bencilliğin vücut bulmuş halidir.

Tehlikelidir böyle varlıklar!
Banane yeaaa' cılar, bana değmeyen yılan yaşasın'cılar, hatta mahalle yanarken saçını tarayan o..pu tayfası hep bunlardan çıkar.
Çocuğuna bağıran komşudan iyidir. Sagopa’dan bir iki parça araya sıkıştırırsa tadından yenmez.
sizene lan adamın evi değil mi? rahatsız oluyorsanız gidin evinize yalıtım yaptırın aq fakirleri. bi de yüzsüz yüzsüz sesi kısar mısınız diye gelirler hahahahaha.
Dinlediği son müzik sela olacaktır.

Hadi eyv
günün biçimsiz saatlerinde yaşlı ve hasta eşini azarlarken delirip haykırmaya başlayan komşudan iyidir.
Ben gibi melek mosso dinlediğinden başımın üstünde yeri vardır.
Sabahın bu saatinde yapıyorsa, ereksiyonluyu hak etmiş demektir. Derhal Kapısını çalın ve verin küsküyü.
Bana göre eşeğin beş vakit anırışından iyidir. Beterin beteri var diyerek şükretmeli bence. Hem komşuna anırsın diye vergi vermiyorsun. Beş vakit anırmaktan başka iş yapmayana eşek gibi anırıyor aferin diye zibil vergi veriyoruz. Komşularım istedikleri müziği yüksek sesle dinleyebilirler. Ha türkiyede en iyisi evde ses geçirmez bir oda... ister işini yap ister müzik dinle istersen anır.
(bkz: karpuz komşu)
Hmm demek p*ç baytar dinleyip tribe giriyor.
istek parça söylemekten hiç cekinmeyecegim komsudur. Beraber dinleriz sorun yok.
müzik zevki benimkiyle uyuşuyorsa, canımı yesin öyle komşu.

boşuna dememişler ev alma komşu al diye.
orosbu çocuğudur.

amına koduklarım yüzünden ders çalışamayıp sözlükte sürtüyorum amına koyum.
Mesajla söylüyorum isteklerimi çalıyor sağolsun mutluyuz.
istek parça alıyorsa iyidir.
dinlediği müziğe eşlik edilmesi gerekmekte olan komşu türüdür. iyidir iyi, kıymetini bilmek lazım.
Alkollüysem eşlik, üflemişsem istek parça isterim hemde çarşafla.
oyun havasını sonuna kadar açıp mahallede düğün mü var acaba etkisi yaratan konşu biziz.
üst kattakinin fazla ses çıkartmasına karşılık olarak yüksek sesle müzik dinleyerek etki tepki yapan komşu türüdür.
eğer europop gibi avrupai-dans pop tarzlarında dinliyorsa eşlik edilecek komşudur, gerisini çöpe at.
şu iğrenç ve sıkıcı olan hayata tuz katan, şeker katan, tat katan komşudur. Bana hiç çatmamıştır. Ben genelde o müzik dinleyen komşu konumundayım. Keşke bir de denk gelse.