bugün

an itibariyle ilgili şubeye telefonla ulaşamadıım boktan şirket,
defalarca uyarıma rağmen, bunları tek kargo seçeneği olarak sunan hepsiburadaya da sevgiler.
Piyasadaki mevcut kargo şirketlerindendir. bu konudaki en iyi firma Mng kargodur
lanet olası, Allah ın cezası kargo firması. ben bu şekilde dağınık çalışan bi şirket daha ne duydum, ne gördüm.

3 gün önce internet'ten bir telefon sipariş ettim. sipariş ettiğim sitede bir tek yurtiçi kargo seçeneği vardı. daha önce bu firmayı hiç denemedim ama tabi mecburiyetten onu seçtim.

siteden aradılar, sipariş onayını verdim. kargo izmir'den çıkacakmış yola. ben istanbul'dayım. sonra cep telefonuma kargo takip numarası geldi yurtiçi kargo'dan. takibe başladım.

ertesi gün baktım, kargo şubeye ulaşmış. telefonu sipariş ettiğim internet sitesi bana 'kargo ertesi gün elinizde olacak ' demişti. ve biliyorum izmir'den istanbul'a gelen kargo ertesi gün alıcıya ulaşır bunu daha önce bi kargo işimde, aras kargo başarıyla yapabilmişti.

bekliyorum bekliyorum ortada kargo yok. şubeyi aradım, telefona bakan da yok. saat 4 oldu, hala bi sonuç yok. sabırsız bi insan olmamın da sebebi ile sinir tepeme çıktı. bende kargonun olduğu şubeye yola çıktım kendim alacağım diye.

şubeye gittim 3 tane eleman. dedim ki kargomu alacağım. ama sinir tepemde. ortalığı birbirine katacağım yani o derece. tutuyorum kendimi tabi. kargoyu aldım. kızcağız hazırlarken telefonlarla ilgilenen elemana bakıyorum, elinde telefon face'te takılıyor ve çalan telefonlara bakmıyor. bende orada anladım neden açmadıklarını. dedim ki kıza 'siz niye telefonları açmıyorsunuz? bu nasıl bir şirket anlayışı?' kızda bana ellerini havaya kaldırıp 'ya buranın halini görüyorsunuz bey efendi o yüzden ' dedi. 'ben bişey göremiyorum' dedim 'kargonuz hazır' deyip geçiştirdi konuyu. ne bir yoğunluk vardı, ne bir kalabalık vardı. resmen kıçlarının keyfine telefonlara bakmıyorlar. o şubeye bi yürüme yolu vardı, o yol benim ağzıma sıçtı afedersiniz. araba gitmiyor, gidiş dönüş yorgunluk cabası.

o yüzden size tavsiyem, hatta emir ediyorum sakın bu saçma salak firmaya bulaşmayın mecbur kalmadıkça. telefonlarınız asla açılmaz, kargonuz evinize gelmez. böyle de bi şirkettir bu.
adamlar resmen dalga geçiyo arkadaş, 3 gün ürünü keyfi olarak şubede bıraktılar, geri gönderin slmayacağım dedim, şimdi irünü göderiyorlar.
naptılarsa seviştiler mi artık televizyonumla bilmiyorum.
sayın (bkz: entelolmayankisi) adlı yazar tarafından yaşanılan tarafımca da yaşanmıştır. internetten sipariş ettiğim kitap seti ilçemdeki şubeye ulaşmasına rağmen adresime getirilmedi. bende meraklandığım için kargoyu aramak istedim , bir açan olur umuduyla rahat 10 dakika telefondaki o iğrenç müziği dinledim. ancak ne açan oldu ne eden. bende son çareyi şubeye gitmekte buldum. içeri girdiğimde tamamen boş vermiş çalışanlarla karşılaştım. ben ses çıkartmasam beni s*kleyen olmayacak o derece. neyse kargomu almak istediğimi belirttim. bu arada şubede 3-4 tane çalışan olmasına rağmen ısrarla çalan telefonlara hiç biri bakmaya tenezzül dahi etmiyor. amına kodumunun kargosu.
görsel
hahah türkiyenin en iyi kargo şirketiymiş, mng den iyi diyenin aklına şaşarım ekşisözlükte ilgili başlığı okumasını tavsiye ederim.
yurtdışı gönderi de kabul eden kargo şirketi.
evet arkadaşlar görüldüğü üzere yurtiçi ismi yanlış bir tercih olmuş. pazarlama okuyanlar yada ilgisi olanlar marka yaratımı ve yönetimi konusunda bunu örnek verebilirler. global düşünmek, geleceği görmek gerek. yani bu şirket ağzıyla kuş tutsa yurtdışı gönderisi konusunda diğer firmalarla rekabete giremez. yurtiçi ismi otomatikman diğer firmalara bir rekabet üstünlüğü sağlıyor.
https://eksisozluk.com/yu...-evde-bulamamasi--3680826
bu zamana kadar iki elemanının dövdüğüm kargo şirketi. dikkat edin elime düşmeyin.
asla evinize uğramayan kargo. zile basıp kaçan kargo. ben daha ne diyeyim. semt semt şubelerini ezberlettirir. evde yokmuşuzdur hep.
6:45' ten kart ile aldığım tamı tamına 14 kitabın depolarında kaybolmasına göz yuman, beni 4 ay boyunca şubeden şubeye süründüren ahlaksız kuruluş.
Bir kez aldığım bir ürünün içini açıp içinden iki adet dövme makinemi çalmış olan personellerin bulunduğu kargo şirketi. Şikayetim üzerine firma kargo şirketini değiştirdi.
vasatın da altında taşıma şirketi.
Bir elbise için 20 lira alan kargo şirketidir..
Merkezi bir yerde oturmama rağmen her seferinde evde bulamadık bahanesiyle kargoyu getirmeyen firmadır.Üstelik kapıya ne bir mesaj kağıdı bırakırlar ne de telefon ederler.Çağrı merkezindeki çalışanları papağan gibi aynı şeyi tekrarlar ''şikayet kaydınız oluşturuldu''.
türkiye'nin tartışmasız en kötü, en kalitesiz kargomsu şirketi. asla ama asla sizi evde bulamaz, kapı zili çalmaz, telefonla aramaz. kapıya bir kağıt bırakıp giderler(evin sokağını bulurlarsa iyi) telefonlara çıkmazlar. kullanmayın kullandırtmayın. 3 lira fazla verin adam gibi bir firma ile çalışın, şu dangalaklarla iş yapmayın.
turkiye'nin en iyi kargo sirketi. arada sirada insanlik hali olarak hatalar yapiyorlar ve nerde sigir varsa bunlarin cenesine dusuyor amk.

daha iyi kargo sirketi olmadigi icin kotunun iyisidir.
Evime yüz metre olmamasına rağmen utanmadan kargoyu 3 gün dağıtımda gezdirip getirmiş şirket. Dağıtım ağı süper. (kargo süper hızlı idi)
Evime 5 dakikalık mesafede 3 gün kargoyu dağıtıma çıkarmayıp bekleten, sonunda dayanamayıp bana aldıran kargo şirketi. Bazı arkadaşlara yine not bırakıyorlarmış. 40 yılda bir gelecekleri tutarsada evde olmadığımız ya da balkonda olduğumuz zaman gelirler. Ne bir kağıt ne bir mesaj hiçbir şey bırakmadan alıcıya teslim edilemedi diyip geri dönerler. Gidip kargoyu aldığımda size ulaşamadık notunu onun içinde buluyorum.
Ayrıca kampanyasız fiyatlandırmaları çok yüksek.
benim hiç bir zaman sorun yaşamadıgim kargo firması. birkaç dengesiz kurye nin hatasını firmaya yüklememek lazım. sorun veya anlaşmazlık olduğunda arayıp adam akıllı derdimi anlattığım zaman mutlaka yardimci oldular. Hatta bir keresinde adres eksik yazılmış, aradım kıza biraz sert çıktım. hata bende olmasına rağmen kapıma getireceklerini söylediler. ama iş çıkışı ben gittim aldım.
Yani insan olan, derdini insanca anlatan kişilerin sorun yaşamayacagi kargo firmasıdır.
adresde koskoca antalya yazan, antalya'nın merkezindeki adrese gönderecekleri bilgisayarı konya meram'a gönderen, şube telefon numaralarına çıkılmayan, kargonuzu başka dairelere teslim eden*, kargonuzu şubelerinde bekleten kavga çıkartılınca biz gönderdik adres yanlış diyen über güzel, mükemmel kargo firması. embesil ordusu.
Rezaletin diğer adıdır.
Türkiyede alternatifi bol olan işini kötü yapan ve çalışanları da nedendir bilinmez aşırı ego sahibi insanlardan oluşması kendilerinden nefret etmemi ve kesinlikle tavsiye etmememi sağlayan kargo firması bozuntusu Ups candır.
Halen nasıl batmadığı muamma olan kargo şirketi. Kimse memnun değil, adlarına sosyal medyada döşenmiş binlerce yazı var. Ancak bu şirket halen ayakta. Kim kullanıyor bunu derhal açıklasın m
hayvan çalışanlara sahip kargo şirketi. bildiğin hayvan evet. hatta hayvanlar daha iyi bu sperm ziyanlarının yanında. hatta biri de sözlükte takılıyor heralde. biri kötü entry girerse karşılık vermeye programlanmış amk androidi.

bu kargo şirketi denen oluşum da bir tane insana dair kişi çalışmaz.