bugün

ben hakemim dostum. orta'ya "topu" atar sonra izlerim. basketbol hakemi gibi düşün yani. anladın..
başlıklarını, tanımlarını dikkatle takip ettiğim ve fikirdaş-gönüldaş olduğum yazardır. ayrıca sözlükte beni karşılayan ilk yazardır. müteşekkirim kendisine.
--spoiler--
ben hakemim dostum. orta'ya "topu" atar sonra izlerim. basketbol hakemi gibi düşün yani. anladın..
--spoiler--

şu an felsefe seti sipariş ettim. mükemmel!!!
yazdıklarıyla insanı 3 gün düşündürten yazardır. ağır yazar.( hem fiil olarak hem isim olarak) tanrım 3 gün!
sözlüğe mide bulandırması için gönderilen devlet ajanıdır. zeki ve tehlikelidir.
sözlüğümüzün takip edilmesi gereken yazarlarındandır. modern caputlarınızı elbet bir gün biri çizecek.
(#14735490) beni sesli güldürmüş yazardır.
ırkçılığın dibine vurmuş kürtler hakkında hiçbir şey bilmeyen sadece "molotof" kavramını bilen cahil yazar.
ve sevilmeyen yazardır, gitsindir.
aynen iletiyorum.
akıllı olsun akıllı.
kürtçülerin, zerdüşt ve marksist kürt ırkçılarının, pkklıların nefret ettiği yazar. neyse ki yazarımız bu çomarları ve tehditlerini sallamıyor.
(bkz: it ürür kervan yürür)
ağzına mustafa kemal atatürk yakışmayan yazardır.
sözlük formatına uygun oldukça, istediği başlık ve entryi girebileceğini, ayrıca kimsenin istemediği başlığı okutmak için zorlanmadığını bilmesini istediğim yeni yazar arkadaş. eğer hoşuna giderse okursun, hoşuna gitmezse okumazsın, kimse de bunu senin için zorlamaz. benim formata dahil olduğu sürece istediğimi yazma, senin de istediğini okuyup istemediğini okumama hakkın var. ben istediğimi yazmaya devam edeceğim, eğer rahatsız oluyorsan okumazsın, bu kadar basit, kimse yüzünü monitöre dayamıyor okuman için.

not: sözlük serüvenine 3. nesil bir hesapla başladığım için kendisini yeni bir yazar olarak adlandırdım. yanlış anlaşılmasın.
(bkz: arabesk fantezi)
herkesin etiketlenip bir gruba ait olması gerektiğini düşünen yazar. insanlara laf sokarken karşısındakinin bu bilgisayar başından kalktıktan sonra ne yaptığını da düşünmesi gereken bir adet yarı kör yazar. belki de inandığı değerin en önemli isimlerinden biri o laf soktuklarından biridir.
allahına kurbandır.
(#14798539)
ahmet şafak hayranı olduğunu düşünmek istediğim yazar.
ahmet safak'in güzel bir sarkisi.
holiganlık anlayışını merak ettiğim yazar.
fikirleri, fikirlerime uygun*, nesildaş yazar.
kamyon arkası yazısı.
kafası basmayanları susturan yazar.
Kamyon arkası yazısı olmaya aday olabilir başlık.
coşkulu adam. tarzı gıcık olsa da coşkulu kişilik.
ahmet şafak
küreğiyle gelen sevgiliye isyan durumudur.
http://www.youtube.com/watch?v=7uOGtjeW-Qg

bana gelirsen kalbin elinde gel , kemiklerinden sıyrılıp da gel , baharı bekle, akasyalarla gel !
çuvallamayız korkma bir omuz ikimize de yeter . söyle bana daha önce hiç kimseciklere söylemediğin sözler...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar