bugün

hoşgelmiş sefa gelmiş.
hoşgelmiş sekizinci nesil yazar.
Hoşuma giden bir şarkı.
ahmet şafak' ın söylemiş olduğu bir şarkıdır.
yazarımızda hoş gelmiş.
ufak bir -iyi ya da kötü- espriyi bile ciddiye alan yazar.
bu kadar büyütmeyip o da bizimle gülüp geçse gecesi daha güzel olsa.

kimsenin inandığı değerlere laf etmeye hakkımız yok sonuçta.
hoş gelmiş, nicki güzel bir şarkı olan yazar.
nickinde hafiften arabesk bi ima sezdiğim yazar. hoşgelmiştir.
savunduğu haklı değerler yüzünden sözlükte de kısa sürede faşist damgası yiyecek olan yazar.
milliyetçi olduğu için dolayısıyla faşist olan yazar. faşist damgası yemesi son derece normal.
nesildaş yazar kendileri hoş gelmişler efenim.
büyük ihtimal ahmet şafağın akrabası olan yazar. ya da aynı ülkü ocağında takılıyorlardır.
buyuk aile’yiz, buyuk millet’iz ! vatan sevgisiyile, carpar kalbimiz, kederde tasada, kivancta biriz, bu sarkim sana beni anlasana !!
birlikte olursak, asimiz olur, ekmegimiz olur, isimiz olur, lakin vatan elden gitse, gozyasimiz olur, bu sarkim sana beni anlasana !
kahraman atalar bize bakiyor, mehmedim vurulmus kani akiyor, bu acilar elbet seni yakiyor , bu sarkim sana beni anlasana !
bayrak, vatan, millet ortak paydamiz, horon zeybek, halay cayda ciramiz, birlikte olmak bizim caremiz, bu sarkim sana beni anlasana !!! demek isteyen yazar . hoşgeldin reyiz . *
saçmalayan fenerli yazarlardan biri.

(#11458572)

yoruma bile gerek yok şu an gülmekten geberiyorum zira.
nihat genç'e saygın ve solcu o da yetmezmiş gibi aydın diyen yazar. kafası güzel herhalde.
dadaşspor, ahmet şafak, ahmet kaya ve daha nice alakasız sayfayı beğenmiş bir amerikan(!) teyzeyle tanışmamı sağlayan yazarımız.

hala o kadının amerikan olmadığı konusunda diretmekteyim. bir amerikan kaç kere "different" i diffarant şeklinde yazar ki?
kanımın kaynadığı nesildaşım yazar,hoş gelmiş hele.
yüreği yuvarlak olan yazardır. takipteyiz.
sözlük çakallarının hedefindeki bozkurtdur.
(bkz: ipimle kuşağımla)
kullanıcı adı altı saçma sapan insanların saldırılarına sahne olmuş yine.

varsın öyle olsun. kendisinin doğru yolda olduğunun göstergesidir bu.

anadilde eğitim engellenemez deyip sovyetler'in neden ulusların dilini yasakladığını açıklayamayan daha doğrusu savunurken kendisini rezil eden avamlar ciddiye alınmaya değmez.

iyi ki vardır sözlükte ayrıca.
name i okuyunca aklıma çok güzel sözlerin gelmiş olması. meğersem yazar arkadaşmış. gezin dolan bakalım sözlükte, iyi bak hele kendine. kimseyle tartışma, yenisin bil hele.
(#11744601)gece gece hakikaten güldüren, devil horns' u bununla bağlayabilen bir yazar.**
(#11792564) anlaşılan o ki kafatasçı bir yazar.

ilk defa bu kadar yakından gördüm bir kafatasçıyı nesillerinin tükendiğini sanırdım halbuki. evet heyecanlandım.
sevdiğim insandan duymak istediğim cümle.
ankarada askerlik vazifesini yerine getirecek yazardır.sözlükte bir kişi daha
eksildik.