bugün

Demek ki Yunanistan’ın solcuları bizim solcular kadar milliyetçi değilmiş.

Yoksa?
uluslararası yardımlaşmanın öyle twitter’da hashtag açılıyor diye yapılmadığını bilen halkı ve adamların ülkece siyasi psikopatlar olmadıklarını gösteriyor belki de.

çönkö onlordo hökömöt böşöylör yopoyor diyenler gelmeden şunu belirteyim:
yunanistan’da yangınlar hemen hemen aynı gün başlayıp, hâla devam etmekte.

avustralya, brezilya, abd gibi ülkelerde 7-8-9 ay kadar süren orman yangınları gerçekleşti. hiç bir kere bile o ülkenin “muhalif” zihniyeti böyle felaketleri sikik siyasi görüşlerini savunmak için istismar edilmedi.

türkiye’de felaketler geçtim, günlük hayatı bile ısrarla politize eden radikaller var. hayatları o üç harfli sikik partilere endekslemiş yobazlar.

herkesin ağızında sakız gibi aynı boş laflar, aynı boş polemik.
zavallı ekstremist çomarlar.
Yunanistan’da yangınlar aynı gün başladı, hâla devam ediyor. Demek ki uçaklar bi sikime yaramıyormuş.

Bu durumda, Yunanlar neden help greece yazmıyor? Utanın eyyy Yunanistan solcuları. Bizim solculara iyi bakın da görün vatan aşkı nasıl yaşanıyormuş.
Puahahahhaha. Adamlar kendi yanginini sondururken, bize de yardim gonderebilecegini soyledigi icin olabilir mi ?
Yunanlar neden help hellas yazmıyor.
Çünkü 13 tane başkanlık uçakları yok çok sayıda yangın uçakları var.
Çünkü Yunanistan’ın 502020 uçağı, 3929292929 helikopterleri var, ama yangınları hâla sönmedi.

Yunanistan’da yangınlar sönmedi.
Bu durumda neden help hellas yazmıyorlar?
yardım çoktaaan geldiği için.
isveçten fransaya kadar bütün avrupa seferber olmuş.
biz de uzaktan gıptayla bakıyoruz.
görsel
Bir avuç yunanın yaptığı paylaşımla,
Türkiye’de Milyonlarca çomar solcuların yarattığı akımı bir tutan çomarların cevap veremediği sorunsal.

Yunanlar da yazıyormuşmuş. Kendi ülkelerine hitap edip, birde Yunanca yazıyorlar.

Bizimkiler gibi ülkelerini aCiz gösterme çabasında değiller.

Ha hepsini geçtim,
yangın çıktı çıkalı hep bir ağızdan, çomar gibi “yononostonon 54993 uçağı var” diyen radikal kafalar, o yangın orda neden sönmedi? Hani her şey uçaktı? Hani uçak olursa yangınlar 2 saatcikte sönerdi?

Aynı Yunanistan , solcu Yunan’ların help greece yazmadan 4 gündür yardım almasını nasıl açıklıyorsunuz?
Ne demek yani? Devletler Twitter üzeri irtibata geçmiyor mu yani? AB devletleri Yunanistan’da ki yangından Twitter’da help greece tweetleri görmeden haberdar oldu mu demek istiyorsunuz bana? Hayatta inanmam.
Ne kadar güçlü olursak olalım, ne kadar fazla destek olursa o kadar hızlı yangını durdurabiliriz. Afetlerde gurur olmaz.
(#44958999)
mısır bile 3 helikopter göndermiş lan. muahah.
görsel