bugün

hadepeli kürkçünün zeka fışkıran beyanıdır. türkiye yunanistana borç versin demiştir.
kendileri yunanistana borçlu olduklarından gebe pozisyonda olduklarından doğum sancısı çekiyorlar.
yunanistandaki pkk kamplarının karşılığı bu olsa gerektir.
kürkçü kendi cebinden helalinden neyini verirse versin karışmayız.
evin hırsız hizmetçisi ayarında a.q.

eman dileyene elbette eman edilir lakin başka hesabın içinde olmamasına dikkat edilir.

http://www.haber7.com/par...ilginc-yunanistan-teklifi
s*ke surulecek akli olmayanlarin beyanidir. emperyal bir amac disinda borc vermek kara cahilliktir.
3 yıl ülkemiz onlar tarafından işgale uğradı.14-15 yaşındaki kızlar yunan askerleri tarafından tecavüze uğradı. Hangi kafayla bunu söylüyor anlamıyorum.Hoş biz hdpnin kadar yardım sever bir parti olduğunu bilmezdik ya ! Kur'an ne güzel söylemiş. Hristiyanları dost bellemeyin onlar sizin ap açık duşmanınızdır...
Bugün biz ödeyelim şeklinde olan haberin borç verelim şekline dönüşmüş hali.
Hangisi doğru bilmiyorum - borç verelim doğru muhtemelen, zira daha akla yatkın - ama ;
Biz ödeyelim deli saçmasıdır.
Gerekli şartlar altında borç vermek - eğer bizi sarsmayacaksa - faydalı olabilir ülkeler arası ilişkiler açısından.
Yani sürekli düşmanlığı alevlendirmek yerine atılmış güzel bir adım olur, fena mı olur...
ülkeler çıkarlarına göre hareket ederler her zaman. eğer ülkem için çıkarlı bir anlaşma olacaksa yapılsın. (hani faiziyle geri alma durumu falan filan).

Gerçi bizim ülkenin ekonomisinin iyi olmadığını düşünüyorum. Bu haldeyken bir de borç vermek ; (bkz: ayranı yok içmeye faytonla gider sıçmaya)
bahsedildiği gibi milyarlarca dolarlık rezervlere sahipsek verelim, nedir ki?

iyi kalplilik adı altında büyüklük, abilik taslayalım.

bir kere de birileri bize muhtaç olsun.
hangi romantik söylicek bunu diye bekliyorduk zaten. biri ben burdayım dedi.
bunlar değil miydi 90'larda yunanistan'dan emir alıp tatil yörelerimizi bombalamaya kalkan ! böylece türkiye'ye gelen turistler yunanistana gidicekti... yunan piçleri öyle büyük yardımlar yaptı ki bu pkk ya... pkk bir rum çetesiir bir ermeni çetesidir onun meclisteki uzantılarının milli mücadele döneminde kemalist kuvvetlere karşı kurulmuş zararlı cemiyetlerden hiç bir farkı yoktur !
niye olar da mı kürt? şaka bir yana; kendimiz muhtaç bir dede kaldı ki kime himmete ede durumundayız
bazı yazarlar 99 depremiyle bağdaştırmaya çalışmış bu olayı. yunanistan bizden korkusundan uçurduğu askeri harcamalar nedeniyle batmak üzere batışlarının bir sebebi de bu bir doğal afet değil. ayrıca yunanistanın örgüt desteği de malum. hiçbir ülke potansiyel düşmanına mermi parası göndermez tabi hdplilerin düşman anlayışı belli.
1.6 milyar eurocuk faizsiz kredi verelim demiş adam. bizim için altı üstü çerez parası aminüm, faizsiz yerine geri ödemesiz verelim sadakamız olsun.
mantıklı bir öneri.
Yazmışlar ama tekrar etmekte fayda var, sen önce vergi dairesinin nerede olduğunu öğren, sonra elektrik faturanı öde, sonra da bol keseden dağıt hewalciim.
rum-ermeni dayanışmasının nacizane örneklerinden. bir de demiş ki biz üstlenelim. bak bak bak. 1.6 milyar euro da zaten fakirin günlük nafakası. dürzü oğlu dürzüler sizi. madem bu kadar isteklisiniz rum g*tü yalamaya. 10 yıllık elektrik faturanızı oraya hibe edin.