bugün

yer yüzünde görülebilecek en güzel ve en seksi kadınlardır.
türk kadınları kadar olmasa da hoş hatunlardır.
müslümanını bulup evlenmek istedigimdir. bu kadar düşmanlık yeter artık tekrar bir olmanın vakti geldi. ilk adımları atmaya, yunanca öğrenmeye bile hazırım.
Türk kızlarından tek farkı yunan olmalarıdır.
görsel
türk kızının tıpkısının aynısı diyen gözünün ayarını siktiklerimini görmemizi sağlamıştır. ömründe yunanistan'a gitmişliği yok, esenyurt'taki evinde oturmuş bilgisayar başından kafa sikiyor. tamam sakinim.
eli kolu fazla oynayandır aynı zamanda. konuştuğu zaman "erkek arkadaşım var. şu bana yazıyor başımdan def etmeye çalışıyorum. şu bana dokundu tokatlayacaktım" diye konuşan kız şarkı çalmaya başlayınca göğsünü kalçasını sürtmeye başlıyor. e arkadaşız iyi niyetliyiz de şeytan dürtmüyor yumrukluyor resmen yani bir yere kadar.
sahibine sirtaki oynattıracak kadındır. içince şişenin dibini görecek kadındır. kaliteli kaşar oldukları gerçeğinide unutmamak gerekir. bir borzoy rus tazısıyla kavgaya tutuşturulduğunda galip gelmesi muhtemel kadındır.
akıllara beyaz tenli, iri, renkli gözlü, düzgün fiziği olan güzel bir kadını getiren niteleme.
sesleri kalındır.
bir athena, bir hera geliyor insanin aklina tabi. sanki yunan kadini diyince antik donemden kalmislar gibi. guzeller allah icin.
yunan tanrıları arasında yer almayı hak eden varlıktır. uu beybi!

görsel
yunanistanı özleme sebebimdir.
filmler haricinde görmediğim kadınlardır. 5 10 tane gördüm hepsi de300 Spartalı filmindendi.