bugün

Troll yazar. Hem erkeğim diyor hem kızım diyor. Hem 100'den fazla erkekle yattım diyor hem de bakireyim diyor.
cemaatten akpye devşirme yumoş abimiz.
Acil piskolog Nezaretin de tedavi edilmesi gereken kafası bir milyon liberal goruslu yazar.
Su diye alkol, ot diye Esrar içen mümin yazar.
hiç akil makil değil, olsa olsa akbil gibi gıdım gıdım düşer kendi hayatından.
Tanimayip ilk defa gördüğüm halde deli gibi nick 6 kastiğim mübarek yazar.
Tamamıyla iyi niyetliyim, maksat nick 6 çöplük olsun yoldaş Yumoş.
rahatına düşkün bir mübarek.
ibneyi çağırıştıran ismiyle aslında akpli olduğunu okuduğum yazar.yumoş ne lan.totoş gibi.
Yok ya emin oldum , bildiğin rahatsız bu mübarek.
Vernel in piyasayı ele geçirmesi mi koydu nedir, haset mi yaptı acep.
Konsantre yumuşatıcı çıktı mertlik bozuldu azizim ne yaparsın.
kendisiyle iftihar ettiğim yazar.

sözlükte bir çok insanın derdine derman olmuş yeri gelmiş para vermiş yeri gelmiş gönül yarası olanlara nasihat vermiş adam.

yok ya yalan dedim valla kendimi çekemiyorum, kimseyi çekemem kusura bakmayın.
Sanırım bide ben merkezli bir yazar.
Oportonist gördüm kendisini sanırım dünya bakışı az oryantalist biraz kapitalist ortaya minimarist.
Sözlüğün meleğidir belki de. Iyi ki sözlüktedir.
(bkz: totoş)
sözlüğü çekilir kılan tek şey.
Yumuşatıcı markası.
Birde bir adet Yumos yazar.
tatlı mı tatlı.
nike bakınca e$cinsel olduğu anla$ılan er ki$i. bardaki erkek senle yatmak istememi$tir gülüm.
Maaşlı bir ak orospu kesin başında o türban denilen kondoma benzeyen siyasi nişanda vardır.
Feminist bir harun abi.
"tansu çiller döneminde ne kadar rahattık anımsayın." diyerek bana içecek püskürtmeli, sandalyeden düşmeli bir kahkaha attıran yazar.
(#25618839) akp'li taklidi yaparak troll olmaya çalışan vasat sözlük üyesi.
Ciddiye alınması gereken yazar.
ilgi çekme çabası içerisinde bulunmayan yazarımsı varlık. evet ama ilgi çekme çabası yok. gelişinden yaşıyor. hayatı bu kadar ciddiye almayın be evladım.
rüyalarıma giren güzel insan.
ilgi çekme çabası içerisinde bulunan yazarımsı.
Başbakanımıza Akp kadın kollarından katılan yazar. inşallah daha daha akp li olur.