bugün

sözler köşkü, hayalhanem, maksat 114, son liman, mesken, çınaraltı, nur mektebi, kafile, nygma gibi yüz binlerce hatta milyonlarca aboneli youtube kanalları gençlerin ve çocukların beyinlerini korkunç bir şekilde yıkıyor. Çocuklara evrim karşıtlığı ve yobazlık aşılıyorlar. Bir de modern görünümlü oldukları için insanları çok kolay kandırıyorlar. Bu kadar yüksek prodüksiyonlu videoları nasıl yapıyorlar büyük bir merak konusu. Örneğin kurgu din tartışması videolarını aboneleri gerçek sanıyor ve "ateisti, deisti vs. Rezil ettik" diye seviniyorlar. Videolarının yorumlarında "sizin sayenizde kapandım, namaz kılmaya başladım, risale-i nur okumaya başladım, kuran okumaya başladım" tarzı şeyler vardır. Zaten karşıt görüşteki yorumları siliyorlar.
Hele nygma kanalı insanları boş beleş komplo teorileriyle kandırıyor. Galiba nygma kanalının sahibi düz dünyacı yobaz bir herifin tekiymiş. Nurcu hayalhanem ile ortak videoları dahi var.

Özet: bahsettiğim tarzdaki kanallara aşırı dikkat edilmelidir. En kısa zamanda gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasını ve kanallarının yok olmasını diliyorum.
(bkz: nurcu youtube kanalları)
başına 15 temmuz gibi tanklı tüfekli bir darbeyi yediği halde "tarikatların zararı olmaz " diyen tarih bilgisi 0 , balık hafızalı beyinsizleri gördüğümüz başlık.
Yeşil kuşak sermayesinin getirdiği nurcu tehlikesidir. Nurculardan hayır falan gelmez. Hâlâ tarikatçılardan, dincilerden iyilik bekleyenler falan görmekteyim. Bunun sığlıkla alakası yok. 15 temmuz'da, ergenekon davasında neler olduğunu gördük. Menzil tarikatı da iyice devletin içine sızdı. ikinci bir kandırıldık vakasının gelmesi an meselesi. Bazı insanlar, saflığın getirdiği enayiliğe düşüyor kesinlikle. Bu bir gerçek.
beyin yıkama kanallarıdır. neden bu adamlar hakkında detaylı bir araştırma yok?
https://www.veryansintv.c...-sozler-kosku-denetlensin bunlarla alakalı bir haber.