bugün

ayaklı sözlük , görsel sözlük olarak da bakabileceğimiz, videoların süslediği platform.
Vpn hotspot indirip 2 dk da kurup normal şekilde girebilirsiniz.
Acilen erişmem için birilerinin bana yardım etmesi gereken site deliricem artık.
eğer yavaşlamışsa acilen haber sitelerine bakmanız gereken site. böylelikle felaket haberini alıştıra alıştıra almış oluyorsunuz. anlayabilene güzel hizmet. evet.
yasak ilk kez bu kadar uzun sürdü. biz susmaya devam edelim yarın 1 hafta yasak sonra komple kapatırlar.
koskte youtube ait bir acma kapama citpiti var.
Engellenince terör bitiyormuş
ilginç.
aç kapa, aç kapa yakında bozulup yalama olacak. ayrıca türk youtuberlar mağdur, ne zamandır slime yapma videosu paylaşamadılar.
hala çok ağır, insanlara gerçekleri söyleyin. neyi saklıyorsunuz?
a.k.p. nin gerçekleri saklamak için engelliği site.
hala 5 kaplumbağa gücünde çalışıyor.
düzelmiştir.
35 saat oldu mk 35 saat. eskiden 5-6 saat sonra açıyorlardı
(bkz: windscribe) diyorum. google'layın bulun kullanın.
sanırım engellemeyi açık unuttular. lan olm 2 gündür videoyu geçtim şarkı bile dinlenmiyor lan.
ne yayınlanan videomuş arkadaş.. etkisinden hala kurtulamadılar.. önce siz o şehit olan askerlerin etkisinden kurtulamayın ve bitirin şu lanet terörü artık.. internet engeli ile terör bitmiyor malesef.
Bir video paylaşım sitesi.

Arkadaş adam akıllı şarkı türkü dinleyelim diyoruz kaç gündür girilmiyor. Yok mu bunun bir yolu?
ulan kansız herifler sınava giricem ben ders alıyorum youtubeden.
bizim milli ickimiz izlesene.com varken youtube nedir kafirler
Hayatımda be kadar önemli bir yeri olduğunu kapatılınca anladığım site. Tarayıcımın bana verdiği bilgiye göre günde ortalama 2.5 saat kullanıyormuşum.
şuan Türkiyeye gore varla yok arasındadır.
zenmate kullanabilirsiniz, fakat sanırım şuan çalışıyor.
Sonunda düzeldi akp yüzünden olması gereken şeyleri büyük bir nimet olarak görüp seviniyoruz.
yeni temaya geçerek bok gibi olmuş site.
bu ne amk sitenin anasını sikmişler.

görsel
an itibariyle girilemeyen site.