bugün

hayatımın vazgeçilmez sitesidir.anasını siktiğimin ttneti düzgün internet verse her şey güzel olacak. her alanda başarılı vatanına milletine hayırlı bir insan olacağım.
ülkemizde çok çakalca video yayını yapılan ortam.

şimdi herifin biri ingilizce bir videoyu -ki youtube videosu- birebir kelimelerine kadar tercüme edip, bilgi videosu 10 madde gibi aynen birebir alarak türkçe seslendirip youtube'a yüklüyor ve 6 günde yaklaşık 3.000.000 izlenme...

neden çünkü video başına 2 adet külotlu japon kızı koymuş, üstelik o da orijinal videodan çalıntı...

6 gün 3 milyona yakın izlenme ama kardeş ne iş diyen yok...
hesabımdan bir türlü video silemediğim site. videoyu görüyorum ama silme seçeneği yok.
125 tane abone olduğum kanal bulunduğu halde 18 saattir herhangi birinden bi video yüklenmemiş. bi terslik var. refresh yaptığımda yenisi gelirdi.
kulaklıkla müzik dinlemek istersiniz volume kulağınıza ayarlıdır videoya tıklarsınız tıklar tıklamaz o yüksek volume lü reklam kulağınıza tecavüz eder.
pc'ye attığı çerezlerden kurtulamadığım vidyo oynatma sitesidir.

ben değilim kuzenim arsız bela dinlemiş. felsefe klübünden arkadaşlarım gelince o adamın vidyoları çıkıyo ana ekranında.
orço ve meksika para birimi olan sitedir.
an itibari ile çöken site.
çöktü galiba.
kısa sürdü fark ederseniz.
içerisinde mahalleden yakın arkadaşının evlenmesi ve sonrasında içki masasında tek kalan bir abimiz ve onun seslendirişiyle hikaye tarzı video'ya sahip site. Bu video'yu hatırlayan var mıdır? varsa bana link atabilir mi.
rte tarafından yasaklanmıştır. evet.
para avcılarının uğrak yeri.herkes youtuber amk.
404 not found'u böyle olan yer.
görsel
patlamadan sonra patlayan site.
Suan resmen irzina gecilmistir. Sokacam yayin yasaginiza.
bazen bir girersin çıkışın saatler sonrasında olur dinlersin izlersin kısacası olmassa olmazdır.
her saldırı sonrası gerçek sorumluların stres atmak için kullandığı bir yer sanırım. facebook ve twitterla birlikte bunada erişim engellenmiş görünüyor!! her ay internete verdiğim para cebinizden cıkıyo dimi amk. kendi pisliklerinde bogulamıyolar bitürlüde kurtulalım!
terör saldırısından sonra logosunu değiştiren yer.
görsel
kemalist NAH SUSAR

diye bir videonun olduğu kanal.
elimizdeki youtube linkinin "youtube"dan önceki kısmına "gif" ekleyip enter'a basıyoruz. gif yapmak istediğimiz saniyeleri ve gif'in uzunluğunu seçtikten sonra gif'imiz hazır oluyor.

şekilli anlatım:

videomuz: https://www.youtube.com/watch?v=td57in0lbec (nokta ile y arasına gif yazmak yeterli.)

önüne "gif" ekleyerek hazırladığımız gifimiz: https://www.gifyoutube.com/gif/mGdjV1
"şu an youtube'u açabilen var mı?" diye sordurtan site.
Çok güzel kanalların olduğu ve bu kanallardan çok iyi paralar kazanılan bir platform.
Millet iyi para götürüyor dediğim site.Valla içine girince çıkamadığım zamanlar oluyor.Bir bakmışın 2 saat geçmiş.
yeni görünümü çok sıkıcı olan site, normal bir blog sitesi gibi olmuş,

böyle büyük bir sitenin bu şekilde harcanması hoş olmadı.