youtube bir ara ülkemize kapalı olan(nedense anlamadım) ve çok güzel bir video seyretme sitesidir.
amerikan hükümetinin abd'deki polis şiddeti uygulamalarını gözler önüne seren görüntüleri internetten tamamen silme talebini reddetmiş dev video paylaşım sitesi.
kaliteli bir müzik dinlediğin zaman elin direkt olarak aşağılara kayar ve yorumları okursun. gördüğün yorumların en çok oylananı genelde justin bieber, lady gaga ve türevlerine giydirilen laflar olur.
söylenmesi hoşa giden kelimelerden biridir. bi de google var tabi.
görünümü değişmiş, "video sitesi" temasından kurtulmuş, daha koyu renklere bürünmüştür an itibariyle.
artık youtube'da izlenen videoyu facebook'ta paylaştıktan sonra, facebook'tan direkt izlenememekte. sadece link paylaşıp, youtube'a girere izleyebiliyorsunuz. ya da bana sürekli öylesi denk geliyor.
bugün tüm videoların 720p versiyonu sanki 360p gibi hızlı doluyor. Olay nedir, bugünün özelliği nedir anlayamadım ama güzel bişey olmuş.
VEVO tarafından restore edilmiş, müzik videoları izlenmemektedir, 360p'de bile.
(bkz: nedir benim senden çektiğim youtube)
yeni bir görünüme geçmiş olan sitedir. denemek isteyenler için yapılışı : http://www.sosyalmedyahab...ube-yeni-versiyona-gecis/
sağdaki ilgili videolar yüzünden 1 video izlemek istediğim zaman kendimi 12. videoyu falan izlerken buluyorum. bu yüzden kota canavarı diyebilirim kendisine.
içinde herhangi bir ameliyatın nasıl yapıldığını bile izleyebildiğin bir site.

internet´in en büyük nimetlerinden birisi. herkese açık olması babından son derece çirkin ve aşağılık videoları da bünyesinde barındırması son derece normaldir. yorum yapar tepkini gösterirsin.

istediğin konuda bilgi edinebilirsin. istediğin her konuda. almanca ingilizce falan biliyorsan, araba tamir etmeyi bile öğrenebilirsin. kameralı cep telefonları çıktığından ve cep´ten direkt youtube´a yükleme yapılabildiğinden beri, devletler için bile tehdit olmaya başlamış, "biz hiç ateş falan etmeyiz" diyen devletlerin yalan söylediğini düpedüz ortaya çıkartan sitedir youtube.

haddızatında bir sürü amerikalının söylediği şeyi tekrar edelim ; ilk zenci amerikan başkanının seçilmesi, yüzde 70 youtube yüzünden mümkün oldu. 11 eylül olaylarının arkasında kimlerin olduğu konusunda çok enterasan videolar sadece ve sadece youtube da izlenmektedir. bazılarının "işine gelmiyor" video´yu kaldırıyorlar, başka birisi yeniden kaydediyor. çünkü youtube da bir video 10 dakikalığına yayınlanmış olsa bile, sen o 10 dakika içinde o videoyu komputerine indirebiliyorsun.

hiçbir devlet, hiçbir kurum youtube´la başa çıkamaz. yapsa yapsa aynı türkiye´nin yaptığı gibi "genel yasak" koyar, ve "ben demokratiğim bak ne kadar açık görüşlüyüm" demeye yüzü olmaz - ki öyle bile olunca tünel kazma ortamını her zaman sagladı birtakım computer freak´ler - kendilerine sonsuz teşekkürler bu arada- ...

youtube ta adamın basit cep telefonuyla çekip youtube´a geçirdiği video, birleşmiş milletler de büyük ekrandan herhangi bir devletin dışişleri yetkililerine gösteriliyorsa, ve herhangi bir devlete karşı "kanıt" olarak sunulabiliyorsa, o artık sadece bir "eğlence sitesi" olmaktan çıkmış demektir. haber kanalı resmen youtube videosunu alıntı yapıp gösteriyo, almanya ´da hemen hergün olan birşey.

youtube müthiş bir kanaldır. inşallah hiçbir zaman bitmez. insanlık tarihine bugüne kadar yaptığı hizmetler çıkalı 10 sene falan olmasına rağmen saymakla bitmez. ben resmen pansuman yaptım, youtube´dan bakarak, doktor iyi yapmışsın, nerden öğrendin, diye sordu. hiç olmazsa hastaneye kadar idare edip mikrop kapmasını önledik. arabanın dinamosunu tamir ettim, hem de yolda. cep telefonundan youtube´a girmek suretiyle. yani...müthiştir youtube...kullanmayı bilirsen, alim olursun youtube sayesinde.
arka planını grileştirmiş, arayüzünde güncellemeler yapmış video sitesi.
02/12/2011 tarihi itibariyle arayüzünü değiştirmiştir. bence gayet şık olmuş.
yeni şekli çılgın ötesi güzel olmuş site.
yeni arayüzü affedersiniz ama bok gibi olmuş. iyi halt ettiniz değiştirdiniz de.
yeni arayüzle anasayfanın ağzı gözü dağılmıştır. video sayfalarındaysa oynatım penceresi dışında öyle büyük bir değişim yoktur.

alışılmış görünüm iyiydi be aga; ne gerek vardı şimdi böyle atraksiyonlara?
etinden, sütünden, tüyünden yararlandığımız site.
anasayfası değişmiş. alışmak lazım.
Gençlerin bedava müzik dinlemek, video izlemek için kullandığı site, bedava olduğu ve üyelik gerektirmediği için canına okunan site.
ana sayfasını görüntüsünde güncelleştirmeye gitmiş olan site. şimdilik güzel gibi gözükmekte. artık çok daha fazla şey elinizin altına konulmuş. mesela birçok kullanıcı arkadaşınızın ne yaptığı (subscriptions) görebiliyorsunuz. eskiden de görüyordunuz ama artık daha uzun bir liste halinde gösteriyor. mesela şuan sayfamda 75 subscriptions var.
değişik birkaç özellik daha var sanırım. sayfa rengi de değişmiş mesela....
görünüm itibariyle karalar bağlamıştır.
yeni halini beğendiğim sitedir. faviconun değişmesi ise pek iyi olmamış yani pek karakterli değil, sıradan.
leş gibi bir arayüze kavuşmuştur. gmaili de değiştirdiniz bunu da, iyi bok yediniz.
aynı videonun defalarca yüklenmesini engellemesi gereken sitedir.
Googlea üye olanın youtubea otomatik olarak üye olduğu ve youtubeda istediği videoya yorum yapma hakkı olduğu günde milyonlarca kez tık yapan paraya para demeyen dolar diyen site.