bugün

"ah teyze ah teyze" derim içimden .
bir sağa bir sola hareket ettirerek maymuna çevirir beni .
çekici ile çekilerek, evine kadar eşlik edilmesi ve park edildiğinden emin olunması gereken kadındır.
hızlıca önüne geçilip yürümeye devam edilmelidir aksi takdirde cinnet geçirme sebebi olabilir.
yol isteyince de verrmezler o yolu bakarlar tip tip. Denedim yol vermedi valla
böyle bir tanesinin arkasından gidiyordum kadın bir anda durdu ve ben kadına çarptım. bana dönüp çüş dedi.siz zaten hep böylesiniz dedi başörtülüleri kastederek. meğer derdi akp imiş.olay oraya kadar ulaştı. ben de pasiflora tavsiye ettim kendisine. hem bitkisel, iyi gelir dedim, küfretti.
tanım: bencil, düşüncesiz kadındır.
pazardan gelendir. şişmandır ve pazar arabası vardır.
Tum yolu kapladigi icin yavas yuruyordur zaten. Musade istenmesi yeterlidir. Asil bencillik asiri kiloyu hakaret edilebilecek bi eksiklik saymaktir ki hic bi eksikligi asagilama hakkimiz yok bu kisinin kendi ozguven eksikliginin bi yansimasidir. Insana insanca davrandiginizda cogu zaman olumlu tepki alirsiniz.
yolda salına salına yürüyen kadın dır, bu tür kadınlar küçük dağları ben yarattım edasıyla yürürler peki amaçları nedir nereye gider bu yolculuk, şans o dur ki kaldırım daracık'tır peki bu haksızlık değilmidir, tam işiniz olduğu bir yere yetişeceğiniz sırada bu kadınlar karşınıza çıkar, ve hayatınızın bir bölümünü kaldırımda alır...
orospu çocuğudur.
Kamyon olarak nitelediğim kadındır. Daracık kaldırımda sollayamazsınız, ağır ağır önünüzde ilerler ... Son çareniz kendinizi caddeye atarak önüne geçmektir.
ciddi anlamda en sinirlendiğim olaylardan biri olarak kesinlikle katlanamadığım durumdur.