bugün

Yüzeysel ve düz insandır. "Senin hırsızın" "benim hırsızım" ayrımı yaparak kendi hırsızını savunur. Asıl yanlışın "Hırsızlığın" kendisi olduğundan bihaberdir.
tecavüze uğradıktan sonra bi daha ne zaman yapıyoruz diyen kişidir.
kim benim hakkımı çaldıysa hakkımı helal etmiyorum onlara ahirette de dünya da da iki elim yakalarında.
Radikal insanlardır. Tüm radikal insanlar gibi sabit fikirler üzerine bina edilmiş analitik olmayan düşünceler barındırırlar objektif olmaları çok ama çok zordur.
ahlak değerlerini sıfırlamış insandır.
laf kalabalığı yapmaya gerek yok açık ve net maldır. bunu bi türlü kabul edemiyo da zoruna gidiyo tabi.
kafası yoktur, olsa da içi boştur.
sanki diğerleri çalmayacak mıydı? çaldıysa da helal olsun diyen yanlız şu güzel yurdum da görülebilecek insandır. şöyle uzun bir ah çektirir. *
eve alıp sevilesi insandır, sevdikten sonra dövülesi insandır.
agzina anne terligi ile vurulmasi gereken insandir. ayrica cahildir, acip 2 kelime gazete okumaz.
olsun namaz kılıyordur.
cevremde ak partiye oy vermis cogu insanin bana soylediklerini aktariyorum.

calmissa iyi yapmis sanki ondan oncekiler yapmiyodu.

calmissa musluman yapmis ki bu beyan o kadar cam alicidir ki dinin ne derece siyasete alet edildigini ve beyinlerin bu derecede pes pese 5 kapak kovaya oturmuscasina uyustugunu gosterir.

caliyo ama yine de bize hizmet ediyo diyenler var. ne hizmette bulundu diye sordugumda bana yol su baraj gibi cevap verenler var. zaten basa gelen bi iktidarin bizden aldigi vergiler karsiliginda bize sunmasi gereken zorunlu hizmetler arasinda bunlar yok mu diyince error veriyolar.

uzun lafin kisasi oyle saglam bi sekilde algi yonetimi yapildi ki su an tayyip gelip bu beyanlari verenlerin ayaklarina iki el ates etse vardir bi bildigi diyebilecek insanlar var.
görsel
çalıyorsa benim paramı çalıyor gibi cahilce konuşan insancıklardır. toplum içinde hainlik olarak nitelendirip babanızda olsa toplum dışına itilmesi gerektiğine inanırım.
basit çıkarların veya ilkel saplantıların sığ insanıdır.
ya koyuncuk ya türboşcuk ya da çıkarcıdır...
sağladığı çıkarı kaybetmekten korkan insandır.
herkesin verdiği verginin kendi desteklediği partiye gittiğini sanan kişilerdir. bu mantıkla apolitik insanların vergi vermemesi gerekir.

ikinci bir olasılık ise, akp'ye sürekli para bağışlayan kişi ancak bu şekilde konuşabilir.

başka bi mantıkla "çalıyorsa benim paramı çalıyor" denmesi pek mümkün görünmüyor.

yaramazlığı küçük çocuk yapar, dayağı ikisi birden yer misali sizin seçimlerinizin doğurduğu sıkıntıyı hepimiz çekiyoruz. allah hepinizden razı olsun. rty'ye dokunup, akp'ye oy veren ibadet etmiş sayılıp cennete gider mi bilmiyorum ama bu yatacak yeri olmayan adamları destekleyerek günahlarına ortak oluyorsunuz. ülke karanlığa gömüldü, insanlar birbirinden nefret ediyor, geleceğinden ümitsiz nesiller yetişiyor, ama siz varsa yoksa "adam ev yaptı, yol yaptı" demeye devam edin kardeşim. ne içerde ne dışarda tek bir dostumuz kalmadı. sonumuz hayır olsun.
Her an her mantikli insanin aklini mesgul edebilecek cibiliyette bir sorunsaldir bu mesele. Neden sorusu yoktur, sonucu yoktur.insanlari anlayamiyorum.
Öncelikle Yolsuzluğun tanımını iyi yapmak gerek. Erdoğan, ses kayıtları, yolsuzluk iddiaları uzun konu; ondan bahsetmeyeceğim.

Asıl konu: Haydi dediğiniz gibi Erdoğan yolsuzluk yaptı ve akp seçmeni hala akp'ye oy veriyor. Peki Kılıçdaroğlu'nun, Sarıgül'ün yolsuzluklarına rağmen chp'ye oy veren veya chp ile daima ittifak kuran mhp'ye oy veren insan nedir? Tamam...
güncel Önemli Başlıklar