zart zurt yok su yol benim vergimle yapildi, yok su kopru benim vergimle yapildi diye bik bik oten gereksiz laikcidir.

sanki vergisi koca turkiyeyi besliyor aq. heriflerdeki ozguvene bak. o benim vergimle yapildi, su benim vergimle yapildi. ulan it biz de vergi veriyoruz senin kadar milletin gozune sokmuyoruz verdigimiz vergileri. verdikleri uc kurus vergi onun da sabaha kadar tantanasini yaparlar. lanet olasi gormemis kekolar.
totale vurunca haklı çıkmakta olan insanlardır. 77 milyon nüfus var bunun 20-30 milyonu çalışıyor desek bizden toplanan paraların korkunç boyutlara geldiğini göreceğiz. üstüne köprülerden alınan paralar otobanlardan alınan paralar işverenlerden alınan paralar vs derken ülkedeki çarkın bu şekilde döndüğünü anlayabiliriz. yani hükümetin milyonlarca evi varmışta her birimiz onun kiracısıymışız ve aynı zamanda çalışanıymışız gibi düşünürsek daha bir anlam kazanır demek istediğim..
Laikçi dinci diye insanları bölü kutuplaştıran hala aynı gemide olduğumuzu farketmeyen insan söylemi.
Eskiden toplanan vergilerle yapılırdı. Şimdi geçiş garantili ücretlerle 30 sene sonra toplanacak vergiler bile o yollara ödenecek. Sizin yapacağınız iş bu çünkü, yolsuzlukla bu kadar oluyor.
Yolsuzdur.
aynı zamanda "vergiyle yapılmadı da baban cebinden mi verdi amk çocuğu?" diye soran laikçidir.

skertir.

günlerce ağlarsın..