bugün

10.nesil sovyet aşığı yazar.
stalin hakkında az biraz daha öğrenmesi gereken yazar kardeşimizdir.

orada rusya türkiyeden daha kötüydü stalin ona rağmen diye rakamlar vermiş ama bilmesi gereken şey o rakamlar gerçeği yansıtmıyor rusya asıl patlamasını stalinle değil korkunç ivan'la yapmıştır.

rusya köylerden oluşan bir beylik son 300 yılda büyüdüyse bu korkunç ivan sayesindedir rusya için stalinden daha değerlidir.

avrupada yaşanan 100 yıllık kısa bir buzul çağı vardır bu sırada rusya'nın doğusunda tilki ayı kürklerini avrupaya satarak rusyayı kendine getirmiş sonra büyütmüştür.

stalin büyük liderdir ama hem coğrafi olarak hemde askeri olarak daha avantajlı idi atartürkten.

almanların führer'i adolf hitler napolyonu örnek alıp aynı aylarda girmeye çalışmasa türkiye'nin kuzey doğusu gürcistandan ya da balkanlardan girseydi ne stalin kalırdı ne rusya.

hitler kışın soğugunda norveç üzerinden girdiği için kaybetti ayrıca ordusu bir çok cephede savaşıyordu kuzey afrika olmak üzere.

atatürk emin ol daha büyük liderdir paşam.
hakkında yazdığım yazardır ve umarım bu dikkate alınır (enazından beni tanıyanlar, hatırlayanlar sözlükten bir süre ayrılmamdan önce dikkate alırsa sevinirim)

(bkz: stalin türkleri katletti diye ağlayan türk/#20814506)
bunun her köşe başında putunu dikmişlerdi.
stalin hayranı yazar.

(bkz: stalin ve atatürk) haha hiç güleceğim yoktu.
Sözlüğe çok şey katacağını düşündüğüm yazardır kendisi.
sscb'nin yıkıldığından haberi olmayan yazar. susun uyandırmayın lan. evet. *
(bkz: #20838763)

nicke bak entrye bak yazarı.

oğlum siz ne içiyorsunuz?
komünist görünümlü şakirt.
(#20838743) cesur yazar.

eksiyi çuvalla yiyecek.
nickini yoldaş stalin ismini koyup atatürk'ü sevmeyip selçukluları ve osmanlıları seven ilginç yazar.
(bkz: ideoloji karmaşası yaşayan çocuk)
sözlükteki en zırcahil yazar.
ne osmanlıyı ne selçukluyu öven yazardır. atatürküde eleştirmiştir ve sevmek zorunda değildir. sadece doğruyu söyleyen yazardır. ideolojik davranmaz.
STALiNi SEVEN birinin osmanlıdan nefret etmesi gerektiğini söylemek -ve bunun için yalan söylemesini istemek- irrasyonalliktir.
sosyalizmi dünya üzerinde uygulayan tek lider ve en büyük ikinci sosyalist lider * olan büyük yoldaş stalinin adını almaktaN gurur duyan VE TROÇKiSTLERiN BU yüzden düşman oldukları yazardır.
tarzını çok sevdiğim, mükemmel bir yazar. *
cahil emperyalistler,troçkistler ve atatürke tapan kemalistler tarafından ''liseli'' denilen kişi. liseli değildir sadece gerçekleri söyleyendir.
(bkz: bir troll doğuyor)
tipik türkiye solcusu dünyada stalini savunan örgüt, parti kalmadı neredeyse bunlar hala aynı kafada.
STALiNi değiL DOĞRULARI ve gerçekleri savunan yazardır.
nickiyle yazdıkları arasında uçurumlar olan yazar.
bırakın da isteyen istediği fikri ve kişiyi savunsun yazarı.

hiç bir yazısını okumadım.
Stalin gibi bir katili hem nick hem de yoldaş seçmiş yazar.

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demiş atalar.
ateist de değil müslüman da değil mevleyim ben diyerek yeni bir din akımının öncüsü olmuştur. tanrısı da romalı cellodur. bakar bakar tapınır.
Gerçekleri savunan sağlam yazar. Fakat bazı birbiriyle alakasız versuslarını yanlış buluyorum.

(bkz: stalin ve atatürk)
kokoreç sevmeyen yazar.