bugün

durdurup ağzının ortasına bir tane koyası gelinen olay.
nefes tutma sebebidir. 5 saniye nefesimi tutarım ben, geçiyor gidiyor zaten o arada. orospu çocukları ya.
onca sigara içen insan arasında sigara kullanmayanı bulup, insanda bahtsız bedevi hissi uyandıran hadise.
bi orospu çocuğunun 2 ila 3 metre arasında olduğunuza işaret eden durumdur. biliyorsunuz bu tip orospu çocukları dumanla haberleşirler. evet.

edit: başlığı ben açtıydım lan. bu entry kim sildi amk.
şu hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri. Özellikle dar kaldırımlarda yürürken başım sıkça geliyor. Bunu önlemenin bir yolu var mı bilmiyorum, belki hızlı yürümek belki sigara içen kişiyi 10 metre öteden farkedip uzağından yürümeye çalışmak, ama bu sefer arkadan gelip dumanı üfleyerek önüne geçene nasıl bir çare bulucaksın, çok zor. Neyse kapalı alanlardaki sigara yasağına herkes uysun da gene bize yeter, nitekim çoğu eğlence mekanındai hatta restorantlarda gece belli bir saatten sonra sigara serbest oluyor.
Hiç unutmuyorum 2011'e girerken çankaya-çevre sokakta subaşı diye bir mekanda yılbaşı yemeğine davet edilmiştim, her şey güzel giderken kimse sigara içmezken, içenler dışarı kadar çıkıp üşenmezken, saat 12'den sonra ne olduysa oldu, herkes bir anda sigaralarını yaktı, ben de terkettim, lanet olsun dedim. Benim için iyi başlayıp kötü biten gecelerden biri olmuştu.
güncel Önemli Başlıklar