bugün

ampül sevdalıları gitsin tedaşta sabahlasın.
doğru önerme. ben şahsen ormanda yaşıyorum. elektriği de götümle üretiyorum.
portakal sevdalıları gitsin washingtonda yaşasın.
ya sev ya terket' in günümüzcesi.çekememezlik ürünüdür.
amaçları ağaç değil tayyip oldugundan,ülkeyi terk etmeleri önerisi daha mantıklıdır. vizesiz gidilebilecek ülkelere gidebilirler, listesi burda.http://www.myzurna.net/20...bilen-tum-ulkeler-listesi
kimsenin avm de yaşamadığını varsayarsak olmayacak düşüncedir.
istanbul da orman kalmadı maalesef. vatandaş ormana gitmek istese bile orman yok artık.
din sömürücüleri de pis arapların arasından yaşasın. Ülke cahillerden, yobazlardan ve koyunlardan arınsın.
her şey bir yana, " sana mı soracağız lan nerede yaşayacağımızı? " dır.
din isteyen şeriat isteyen de gitsin o zaman iran da arabistan da yaşasın. dini sömürüleri kullananlar kadar aşağılık bir şey değil en azından ağacı sevmek.
şehir içinde eskisi gibi yeteri kadar yeşil alan kalmamasından kaynaklanan güzel bir tespitdir. ahir zamanda bir daha ne orman bulunabilir ne kereste ne de odun.
üç beş ağacın peşinde değil asıl bunlar istanbuldaki parkın yıkılmasını en fazla 1000 kişi eylem yapar geriye kalan 99.000 kişi gırgır şamataya gelmiştir bunu sandıkta kazanamayanlar iki ağacın kesilmesini bahane edip yapıyorlar.
koyunlar da gidip çayırlarda bayırlarda koşup oynasın şeklinde karşılık verilebilecek önerme. aman dikkat ama sürüden ayrılırsan recep bey keser.
bu kadar gerizekalıyla nasıl olurda aynı ülkede yaşıyorum diye sordurtur adama. o zaman otomobil severler sanayide yatsın, spor severler sahalara kalsın.
yazacak bir şey bulamayan güruhun saçmalatmacası.
din sevdalıları gitsin iran da yaşasın.
atatürk'ü sevmeyen iran'a gitsin o zaman.
hani gitmiyorsunuz amınakoduklarım!!!
dağdan gelenlerde yerini bilsin...
O ormanı da toki yakıp ev yapsın...
bir şehrin her yeri ağaç oldu diyelim. gerizekalı, nerde yatcan, nereye okula gidicen, nereye sinemaya gidicen, nereye lokantaya gidicen, nereye araba sürücen, nerede top oynucan, nerede konser vericen, nerede uçak havaaladırıcan, nerede otobüs kaldırıcan, nereye hastane kurucan?

afedersiniz de rte nin bu sözünü anlamıcak kadar mal mısınız?

kesinlikle evet.
"Bu gidişle orman da bırakmayacaksın totoş seni.." diye cevaplanası önerme.
"ne din sen leeeaayn" diye tepki verilesi beyan.
dangalaklığın dile dökümüdür.

"dindarlar kabe'ye yerleşsinler" demek gibi saçmadır.

edit: neresi gitti zoruna tosunum?
başbakan öyle bir şey dememiştir. yazar arkadaşımız çapulcu olsa gerek sözü çarpıtmış.

'' 'yol istemiyoruz orman istiyoruz' üniversite gençliği bu pankartı asıyor. Orman isteyenler için orman bol. Şunu bilmiyor. Yolu olmayanın, suyu olmayanın medeniyeti konuşması mümkün mü? Yol olmasa üniversiteye gidemez. Onlar öyle diyor diye yolları yapmaktan vazgeçmeyeceğiz.''

büyük islam kumandanı recep tayyip erdoğan.
götüyle okuma yetisini geliştirenlerin muhalefet ettiği konuşmada geçen iki bukle.