bugün

insanın geceler boyu kendine sorduğu bir garip soru.

ben aşkı hiç yaşamadım. neye benzer bilmem. cidden yok mu beni kendine kör kütük aşık edecek bir erkek şu dünyada. inancımı yitiriyorum artık. dışarıda mutlu çiftler, deniz üstünde uçusan martılar. ah şu sevmek bilmeyen yaralı kalbim.
Her şeyi ustasına bırak (bkz: kadir inanır)
nedense aklıma birden 'kara murat benim' konulu türk sinema tarihine altın harflerle yazılmış meşhur sahne geldi.
(bkz: her türlü)
juan carlos var. pardon o senin alt benliğindi unutmuşum...
meraba ben bir kızım ilgi istiyorumun sözlük jargonuna uyarlanmış hali.
Sen kendini beğenmeyi bıraktığın gün aşık olduğun gündür.

Benliğini terket.
(bkz: sike sike aşka inandırtmak)
taze bitmiştir.
arayanın bulamayacağı hiçbir şey yoktur.
Beni daha tanımamış olan yazar. En yakın zamanda tarafıma ulaşması gerekli. Reçete bende.
vardır.

''Allah seni inandırsın, yemin ediyom aşk var, iki gözüm önüme aksın ki var.''
muhtemelen bekaretini bozmuş kişinin aşk arayışı yakarışı olabilir, kusura bakma bacım erkekler bakire olmayana aşık olmaz, yiğit vardır ama sana gelmez kuzum.
Sen hayırdır? (bkz: kolpa)
Oooffff amk mal mal entry ler girmeyin şiştim yemin ederim lan !

(bkz: sinirden format sikmek)
yiğit bulut'un jölesi bunu beğendi.
şöyle pazuları semsert olan, cebi dolgun, arabası son model üstü açılandan, evi iki katlı triplex olan, yok mu okeye eş arayan bir cengaver?
Yok
Hadi git.
görsel
ben varım kardeş, şu an fena halde aşığım arkadaşlarıma ha bire (nasıl yazıldığını bilmiyorum habire de olabilir) ondan bahsedip duruyorum. artık bıktılar aşkını s*keyim falan diyorlar ben pes ediyor muyum? hayır. onlar sövdükçe ısrarla ondan bahsediyorum. hatta bazen bana deli falan diyorlar. iyice kafayı yemiş. ama olsun ben ondan konuşmayı asla bırakamam.