bugün

hipermetrop olduğum için okuyana kadar göbeğimin çatladığı nicktir

ne bunun nicki ya

- yorganyakanmişkedi yok yok
- yorganayapişmikkedi yok yok
- yogyarklanan... hay bu gözlüğün anasının....
saçma sapan bir sebepten dolayi çaylak yapılmış yazar.
yoga yapmaya ara veren yaratıcı kedi.

görsel

josef k, sakın olmayın bu kediye salca sıkmasın kafanıza *
hindistandan geldiğini düşündüğüm kedi...hayır varsa ferrarisini de satacakmıdır?kaça mesela ?*
''vay vay vay vay'' bir nicke sahip,hoşgelmiş yazar.
haksızlığa uğramış güzel insan. modlar pkk yandaşlarına gösterdiği hassasiyetin onda birini göstermemiştir bu kardeşimize. neden? çünkü pkk yandaşları polemik oluşturup, reyting artışı sağlamak için bulunmaz nimettir onlar için. işler böyle yürür hafız.

bir yanda terör yandaşları, bir yanda biz sevişgenler. sözlük böyle böyle ilerler. wink..
kendisine buradan gecmis olsun dileklerimi gönderdigim yazar.
(bkz: kadiköyün mezar oldugu anlar)
(bkz: zorlasam bende yaparım)
nesli tükenmekte olan birinci nesil.
(#3199943) iş bu entrysi ile beni yarmış yazar. yok artık dedim ya noktalar arasındaki boslugun bile tersini yazmış. eline saglık ne diyeyim. *
nice 2 yıllara dediğim sıcak kanlı piskopat kedi yazar, ayrıcana çok sakindir .*
sözlükteki ikinci yılını kutladığık kadim dostumdur. sen gidersen bende giderim, sen burdaysan bende kalırım.
(bkz: mystique)
kendisi bir (1) günlüğüne çaylak olmuştur yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
(bkz: sözlükte ergenekon gözaltıları)
çaylak olmuş can yazar, 5 gün boyunca kıçını serip balkonda bira içecekmiş. (bkz: ne mozaiği ulan)

edit: çok rica etti ' abi ta..kları mı sözlüğe malzeme etme' dedi bizde kıçını yaydırdık .