bugün

insanların yobaz anlayışının değiştiğini gösteren sözlük şeysi.
ulan ne kadar da seveni varmış bu yobazların. birisi geliyor sen onun hazzını anlamazsın diyor, öbürü geliyor aslında yobaz değil de sadece namaz kılan normal kişidir diyor, öbürü geliyor, seni yobazlar becersin diyor. hayır isim belirtip bir insana yobaz denince onu savunursunuz, anlarım. ama başlıkta yobaz denilen kişiyi ne diye savunursunuz onu anlamam.
anüs yoluyla 3 adımda sosyal analiz.
beslen, çay iç, ayin yap, uyu, beslen, çay iç, ayin yap, uyu, beslen, çay iç, ayin yap, uyu, beslen, çay iç, ayin yap, uyu, beslen, çay iç, ayin yap, uyu.
Genelde tek düze üzerine kurulu olan bir yaşam. Evet.
obsesivite ile; evden çıkarken, sol ayakla başlar. *
tahrik olmak icin sac tellerini kullanırlar.
kücük topluluklar halinde yasarlar, uygun kosullar saglandıgında seriat isterük diyerekten adam yakarlar.
(bkz: buralar tarlaydı)
abdest aldım,namaz kıldım, yok şu ablalara sohbete gidelim, aa yeni eşarp mı aldın ben de aynısının şu renginden almıştım. gidip sürekli aynı konuları döndüre döndüre yazan yazarların kitaplarından okuyalım da kendi dünyamıza biraz daha kapanalım. birkarı/koca bulma vakti geldi evleneyim. ramazan hazırlıklarına başlamak gerek, bayramda ne giysem. havalar da çok sıcak klimasızyerde gezilmiyor en iyisi kış. kışın da sohbetlere gideriz... dir.
pilavlıdır.
sohbet,kermes,sohbet,kermes,sohbet,kermes...
bkz: Köy Enstitüleri mezunları.
her konuda kendi gibi düşünmeyenlere iftira atmak.
(bkz: #13122140)
bu yobazlık dinde mi?
yoksam.
beyinlerde mi?
sorusuna muhataptır.
eğer ki yobazlıktan yana kasıt islamiyet kuralları içerisinde yaşamaksa, buna yobazlık diyenin yobazlığı kendi beyninden kaynaklıdır.
eğer ki yobazlıktan yana kasıt islamiyetin kuralları içerisinde bulunmayan kurallar türetip dış dünyaya kendini kapatmak veya din kavramından çıkar sağlamaksa zaten bu kişi cennete kilitlenmemiştir.

peki bu ikisi arasındaki farkı ayırt edebilme yetisine sahip olamamış kişinin alacağı tanımlama nedir?

aslında hepimiz hoşgörüsüzlüğümüz ve kendinden olmayana tahammülsüzlüğümüzle biraz yobazız.
küfür yemek üzre sözlükte hakaret içerikli başlık açmak.
zaten işe yaramayan beyni tamamen saf dışı bırakmak için gerekli miktarda alkol almak.
kendi gibi düşünen ve yaşayan diğer yobazlar ile bir araya gelip hayvanlar gibi (nerde, kiminle olduğuna bakılmaksızın. bazen kendi bacısı, anası, kankası, hem cinsi....vs si de dahil olmak üzre)hayvanlar gibi sex yapmak.

özet olarak iki dudak ve iki bacak arası için koca bir hayatı heba etmek ve bunun sosyal yaşam olduğuna inanmak.