bugün

yobazların sözlükte mal mal başlık açıp ayarı yeme ihtiyacını belirttiği ve de tedavi edildikleri seanslardır.

(bkz: kemalist üye doktordan tedaviler)
(bkz: hele hele)

(bkz: nasıl da gaza gelmiş tosunum)
kahvehane muhabbetine sözlükte devam edenlerin işine gelmeyen yazarlara yobaz kaşesini vurma kolaylığı sözlüğün kalitesini düşürür mü?
e düşürür...
seans başına belli bir ücret alınsa fena para kaldırılır. zira ayar yemeden duramayan yobazların dönüp dolaşacağı yer bu seanslardır.
tecavüzcüsüne aşık ulusalcıların, ahmakca statükodan dem vurup, diger insanlara faşistce saldırması, yobaz gibi hakaret cümleleri ile yaftalamaları aslında kendilerinin ne kadar sıg ve yaşlarına yakışmayacak dercede faşist olduklarını göstermektedir. dindar insanlara kimlerin ne maksatla yobaz yaftası vurdugu ve bu yaftaların ellerine yazılı nerelerden geldigi artık çok şükür ki memleketimin şerefli savcıları tarafından iddianamelere konu oluyor, vergilerimizle alınan silahın nasıl ve nerelerde kulalnıldıkları, koskoca makamlarda oturan cücelerin, asıl görevlerini yapmayıp devletten geçinerek kendi cuntalarına nasıl su taşıdıgını çok şükür ki görüyoruz.

atatürk ün adının ardında nelerin çevirildigini, danıştay katliamı gibi hadiselerin yapılıp dindar insanların üzerine atılmaya en üst makamlarca nasıl gayret gösterildigini bu gün iddianamelerden okuyoruz. bugün bile danıştay başkanı çıkıp, koskoca iddianameleri görmezden gelerek, görev arkadasının ölümün anma toplantısında suçu hala tetikçi köpegin yönlendirmeye çalıştıgı istikamette yaptıgı açıklamaları ibret vesikaları olarak okuyoruz.devletin şerefli savcısına sırf arama yapıyor diye hakaret eden zanlıları ve karısını okuyoruz, tüm bunlar bize gösteriyor ki, 28 şubatta ulusalcılıgın temelini atanlar, dindar birisini gördümü yobaz diye yaftalayanlar, şerefli bir şekilde onurla dik duran siyasi iradeyi abd ye uşsaklıkla itham edenler aslında 28 şubatta bugün itibari ile deşifre edilmiş abd uşagı kişilerdir!!!

yobazlık ise bugün binlerce sayfa iddianamelerde kimin ne ihanet içinde oldugu aşikar ortaya koyulmuş olmasına ragmen hala müslüman bir dindar kişi görünce kırmızı görmüş boga ya dönen ulusalcı insan çakmalarıdır, sahip çıkmaya çalıştıkları zihniyet, türkiye cumhuriyeti tarihinde gerçekleşmiş, pkk dhkp c hizbullah dahil bütün terörist faaliyetin ve faili mechul olan 17 bin suikastın faili olarak yargılanmaktadır.

bu ülkenin şerefle görev yapan gaffar okkan gibi pkk nın şehid ettigi söylenen generali gibi bir çok vatan evladını gözünü kırpmadan şehid etmekle suçlanıyor bu yapı, herkes söyledigi sözün ne oldugunu artık kulagı duysun. gerçekler güneş gibi içimizi ısıtmaya başlamışken, gerçege kıçını dönene, dünde yaşayan ahmaga yobaz denir.
küçük dünyalarından büyük çıkarım yaptıklarını sanan, kaybedilmiş insanların ait olma çabalarıyla tutundukları yerin onları mutlu etme olasılığıdır.

Atatürk ün kendi söylevleri Onun şahsiyeti konusunda çok açık bilgiler veriyor: Bağımsızlık ve istiklal benim özelliğimdir. Ben milletimin ve büyük ecdadımın en kıymetli mirası olan aşkı ile yaratılmış bir insanım. Küçüklüğümden bugüne kadar ailevi, özel ve resmi hayatımın her safhasını yakından tanıyanlar bu aşkı görmüşlerdir. Ben yaşayabilmek için mutlaka bağımsız bir milletin evladı olmalıyım. Millet ve ülkenin yararına olduğu takdirde insanlığın oluşturan milletlerden her biri ile çağdaş dünya için gerekli olan dostluk ve politik ilişkilerini büyük bir hassasiyetle beğeniyorum. Fakat benim milletimi esir etmek isteyen bir milletin de bu arzusundan vazgeçene kadar amansız düşmanıyım.

benim aciz vücudum bir gün elbette toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşayacaktır.

(bkz: gazi mustafa kemal atatürk)
(bkz: yobazın anlamını bilmemek)
(bkz: kemalistlerdeki putperestlik eğilimi)

(bkz: atatürk büstleri)

meseleye faydalı örnektir.
80 küsür yıldır yedikleri şeydir.