bugün

sarıklı çomar.

allah yallah falan deyip çok kolay dolandırılabilir.
Bundan yüz yıl önce yaşayıp gitmiş kişinin dünya görüşünü satar. Halbuki şartlar değişmiştir, onu düşünmek istemez.

Heykel, içki, kumar ve kadınla dolandırılır.
ilahi güçler ile görüştüğünü veya ilahi güç olduğunuz konusunda onlara yalan söyleyip ikna edin, ve istediğinizi alın veya yaptırın. bu çok kolay, eskiden muhammed isa ve musa bunu yaparak tüm insanlara istediklerini yaptırdıklarını hatırlayabiliriz.
" faiz günah; paranı ver sana iki katı kar payı vereyim " dendiğinde malı mülkü satıp verene yobaz denir. hiç sormaz , sen benim paramı nasıl iki kat vereceksin diye.

bunlardan konya'da bolca yetişir. daha derinleri de cennetten arsa almak için paralarını verirler. gece içki içerler mi ; evet. gece içkiye günah yoktur onların dininde.
-selamün aleyküm
-aleykum selam
-amca fetoculer yine darbe yapacaklar
-ney olamaz olamaz çıkalım sokağa
-hayir amca bu sefer ekonomiden Allah bizi bu vatan hainlerinden korusun.
-ney yapabiliriz peki reis emretsin evi satarım Allah, Erdoğan yolunda.
-amca dur celallenme reis zaten görüntülü aradı konuştu dolarları bozdurun diye ben hac parasını bozdurma ya gidiyorum borsaya.
-bende hacca gidecektim ama feda olsun al evladim git ver saraya bişey olmasın.
tarzında soyulabilirler. bir kaç kilit cümleyi koyduktan sonra gerisinin önemi yok.
100 bin dolara sana cennetten loca ayarlıcam de 200 bin dolar verir.
önce bir yobaz bulunup, eve götürülür.
küvet kaynar suyla doldurulup gel sana bir abdest aldıralım diye kandırılır.
sonra yobaz kaynar suya bastıra bastıra tüylerinin kabarması sağlanır.
1 gece suda bekletilirse yolmak daha kolay olur.
hijyenik olsun isteniyorsa suya 1 kaşık tuz ilave edilir.
sabah gönül rahatlığıyla tüylerini yolunur.
gördüğümüz üzre iki "ya allah bismillah." çekip mitinglerde kurânı broşür haline getirip iki sallamak yeterli oluyor.
sonrasında kendiliğinden çatır çatır akıp ele avuca geliyor paralar..
feth yapmış deyin gider ortada bi suç mu var hemen feth diyin.
Bugün birine ev için kapora gönderdim, akşam saat 5 te buluşacağız.. inşallah dolandırılmadım. Dolandırılırsam eğer çok gülerim.

Edit : dolandırıldım. Herif bugün saat 5 te iş yerime gelecekti ama gelmedi. Saat 15:30 da telefonunu kapattı.. iyi dolandırıldım, yalnız bayağı güzel dolandırıldım he.
fadıl akgündüz tarafından semineri verilebilecek konudur.
1 değil 2 değil 3 değil kendisi bu konuda işi şova dökmüştür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar