bugün

ösym bu sene tercih sonuçları için bir tarih belirtmemişti.

yks 2020 tercih sonuçlarına ösym nin sonuç sitesinden an itibariyle erişemeyebilirsiniz çünkü açıklanmamıştır.
kardeşim yalan mı söylüyoruz.
görsel
3 günde açıklanacak hali yok değil mi?
bu sene tercih sonuçları için ösym tarafından tarih belirtilmemişti. bir sürpriz olup olmayacağı merak konusuydu.

yks 2020 tercih sonuçları şu an itibariyle açıklanmamıştır. açıklandığı zaman buradan sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz: https://sonuc.osym.gov.tr/
herkes için hayırlısı olsun umarım istediğiniz üniversiteye gidersiniz.
Galatasaray hukuk bekliyorum sıralamam 268.
verilen eksilerin hakikati örtme kabiliyeti yoktur.
hayırlısı olsun.
Tercihleriniz siliniyormus falan ne gülerim be.
4 yıl önce bugünlerde beklediğim sonuçlardır. heves tabi gecelere kadar telefon elimde yine buralarda entry kovalıyordum trolleyen biri olunca toplu bir şekilde eksi yiyordu birazdan yukarıdaki arkadaşa atacağım gibi. en sonunda uyumuşum işte sabah 11 gibi babam aradı oğlum burası oğlum şurası diye telefona bi baktım cevapsız çağrıyanlar arayanlar soranlar buruk bir mutluluk yaşamıştım tabi o gün. emekler çözülen denemeler sinirler hayattaki ilk tatlı stresler. sonunda ne oldu şimdi o kazandığım üniversiteyi bile bitirdim göz açıp kapamak gibi derler ama hep anlamamazlıktan geliriz ya ben doğrudan yaşadım bunu. bölümümü bitirdim şimdi 15 gün sonra kpss ye girmek için hazırlanıyorum yine denemelerle ve streslerle boğuşuyorum. son olarak gençlere tavsiyelerde bulunmak istiyorum hiç bir şey ne sizin için başlangıç neden sizin için bir son. hevesinizi kırmak istemiyorum ancak ülkede okumanın değeri azaldı ve gitgide azalmakta şuanda. tabiki hayallerinizin peşinde koşun istediğiniz bölümleri okuyun ve kendinizi istediğiniz doğrultuda geliştirin ancak olmazsa da lütfen üzülmeyin. herkes a bölümünü b bölümünü okuyacak diye bir şey yok hayallerinizin peşinden koşun ve şu hayatta geri gelmemesine rağmen en bonkör şekilde harcadığımız zamanı en verimli şekilde kullanmaya bakın. unutmayın gençsiniz dinamiksiniz 60-70 yaşlarında bir milyarderden daha zenginsiniz sağlıkla nice güzel günlere.
henüz açıklanmamış sonuçlardır.
götlere itibar etmeyiniz.
Boğaziçi tıp geldi bana alirim bi h.o.
Zaten yerlessenizde sizden 1 b.k olmaz kasmayın yani.
Tek faydası sadece 5 saniye süren bir kalp krizi.
An itibariyle açıklanmamıştır. Az daha bekleyeceksiniz liseliler.
Tahminen bu ayın sonunda açıklanır gibi. Listeme 11 tane üniversite yazdım artık hangisi gelirse. Haydi hayırlısı.
Ankara tıp geldi. Uzmanlığı cahiliyeden yapacağım.
ümraniye sanayi kaporta cila bölümü .
görsel
7 değil 8 gün sonra açıklanmıştı. cumartesi açıklanması bekleniyor.
Şimdi bazı clickbait internet siteleri;
Yks tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Yks tercih sonuçları açıklandı mi? Yks tercih sonuçları ne zaman açıklanır?
Okuyucuya Sorular silsilesi.
Ardından uzun bir paragraf.
Haberin sonunda "Yks tercih sonuçları henüz açıklanmadı".
ösym geçen sene sonuçları 8 günde açıklamıştı.

yks 2020 tercih sonuçlarına ösym nin sonuç sitesinden an itibariyle erişemeyebilirsiniz çünkü açıklanmamıştır.

sonuçların cumartesi açıklanması beklenmektedir, lütfen komiklik yaptıklarını zanneden trollere itibar etmeyiniz.
açıklanmıştır. az önce son dakika olarak verildi.
hala açıklanmadı yalan haberlere itibar etmeyiniz.
işin bokunu çıkartmayın be kardeşim.