bugün

Jölesini damardan altın vuruş tekniğiyle alsada kurtulsak dedigimiz insan muhamelesi yapilan mantiksiz suursuz sey.
seçim gecesi böyle konuştu:

http://webtv.radikal.com....t-buluttan-ilk-yorum.aspx

ben de 3 ay önce bu saçmalıklarla geleceklerini yazmıştım:

(bkz: 2015 ekonomik krizi/#26916913)
Kadir Mısırlıoğlu'nun jöleli halidir.

Biri deli diğeri palavracıdır.Bunların birde kadın hali olan Tuğçe kazaz var yanarlı dönerli bunlar her devrin adamı olma yolunda çığır açtılar.
sakalı bıraktın mı ne güzel oluyor hayat.
yalan ne güzel bi şey di mi !
inanmadığın şeyi söyle, söyle ki dünyalık kazanasın.
nedir dünyalık?
mal, mülk, para, insanların seni adam sanması.
ortalama zekaya sahip insanların seyretmeyeceği programlarda, kimsenin sallamayacağı insanları karşına alıp fütursuzca yalan söyle ki menfaatin eksilmesin.
nasıl utanmadan bunları yapabiliyorsun jöleli?
bunu gerçekten saf bir merakla soruyorum sana.
çok cesur konuşan bir adam.
merkeze yakin killardan biridir eski muhalif yeni kıldır kendileri.
nam-ı diger jöleli. tek sözüne inanmadığım ama halkımızın büyük bir bölümünün her sözüne itaat ettiği yalaka görünümlü, çok konuşkan bir zamanların gazetecisi şimdilerde cumhurbaşkanlığı ekonomiden sorumlu başdanışmanı.
(bkz: başkası adına utanmak)
Her televizyona çıktığında atıp tuttuğu aydın doğan'ın akrabası yanar-dönerli jöleli kişiliksizdir.
"400 milletvekili verseydiniz bunlar olmazdı." Sözüne ne diyecek acaba diye merak ettiğim yürüyen cesettir.
Olum jöleyi biraz az sür de kafa hava alsın.
Bakalım nasıl bir yalama yöntemi seçecek.
Trt haber'de kusuyor şuan. Söylediklerini aktarıyorum:
Hede hödö sayın Erdoğan hede hödö pis terör hede hödö yaşasın hükümet hede hede.
tam bir yalaka. namı diğer jöle kutusu.
popüler kültürün kölesi, çoğunluk taraftarı kukla.
Trt haber'deki derin analiz programında hasan bey, hasan bey diye diye şamar oğlanı haline getirmiş olan kişidir.
Bundaki dil ile cebelitarık boğazına 10 şeritli köprü yapılabilir.
(bkz: yalaka)
Başkanlık sistemine geçilince herkezin mal varlığını üçe katlayacağını iddia eden şahıs.
Not. Bu iddiasının bazı kişiler için gerçekleşeceğine kalıbımı basarım.
http://bit.ly/1TvypRa
bir sonraki açıklaması: bakınız orta dünya'da da başkanlık var. hatta cumhurbaşkanımız king's landing'de oturmayı hak ediyor. yedi krallığı ondan başka kim yönetebilir? lannisterlar bunu istemiyor. bakınız cehepe'nin yedi krallıkta bir dikili taşı var mı? size soruyorum hasan* bey var mı? yok.
ila yazar gazeteci teleziyoncusu CHP yandaşı olmak zorunda sanan laikci sol kemalistlerin sapkın fikir zihniyeti chp tantaslı olmaya herkesi meçbur sanan ahmak çahil mahluk . insan ucubeleri .
Gerçekten karizmatik bir erkektir. Ülkemizdeki en bilgin insanlardandır.
ülkemizdeki en jöleli insanlardandır.
liboştur. bir çok insana göre satılmış bir kalemdir.
Siyaset ve basın tarihinin en omurgasız kişilerinden biridir, 2008 yılında AKP kapatılsın diyen, ekonomi politikasını yerden yere vuran kişi şu anda 180 derece dönmüş rte ye yamanmıştır, insanda biraz utanma olur be kardeşim sen yıllarca çık adamlara salla sonra git yala, çok tuhaf ama gerçek, son günler de etyen mahçupyanla birbirine girmiştir ikisinden de hoşlanmam ancak en azından etyen Mahçupyan çizgisi belli olan yani omurgalı bir kişidir onun gibi düşünmesek de saygı duyarız en azından, jöleliyle mukayesesi bile olmaz yani.
bakımlı ve jöleli saçları ile zaman zaman gazetelere manşet olan danışman kişidir.
türkiye cumhuriyetinde yaşayan toplumun vitrini olmaya en müsait adamdır. halk içinden random seçilebilecek 100 insandan en az 90 tanesinin zihniyeti yaşam felsefesi yaşam tarzı aynı olan ve bunu da çok güzel anlamamızı sağlayan siyasetçi demek istemiyorum halkın içinden birisidir.

biz halk arasında nasıl durumda olduğumuzu bilemeyiz ama insanlara bakarak aslında nasıl olduğumuz hakkında fikir beyan edebiliriz.